Aufenthalt planen
Anreise 23
Okt 2021
Abreise 24
Okt 2021
Aufenthalt planen

WIGILIA FIRMOWA 2020

WIGILIA FIRMOWA 2021

Święta to ten najwspanialszy czas w roku, kiedy chcemy zasiąść razem przy stole i dzielić się radością. Wspólne ucztowanie w cudownej atmosferze, przy choince i gwiazdkowych dekoracjach, zbliża członków zespołu, a przełożonemu daje szansę na podziękowanie im za całoroczne zaangażowanie. Hotel Dana zapewni idealną przestrzeń na magiczny wieczór firmowy - taki, który sprawi wszystkim mnóstwo przyjemności i oczaruje zarówno smakiem, jak i nastojowym klimatem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto zorganizować wigilię firmową w Danie?

  • Jesteśmy zlokalizowani w centrum Szczecina, co zapewni wszystkim bezproblemowy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.
  • Jako obiekt dostosowany do potrzeb klientów biznesowych, potrafimy stanąć na wysokości zadania i zadbać o obsługę najwyższej jakości. Nasz dział sprzedaży ma ogromne doświadczenie i z chęcią służy pomocą w zakresie planowania oraz organizacji. Dopilnujemy wszystkich detali zgodnie z Waszymi życzeniami!
  • Nasze wnętrza zachwycają pięknym wyglądem w stylu retro i luksusowym wyposażeniem - trudno sobie wyobrazić lepszą oprawę na wigilijny wieczór.
  • Mamy aż 5 sal konferencyjno-bankietowych! Możesz zorganizować u nas zarówno duże przyjęcie w sali o powierzchni 270 m2, jak i kameralne spotkanie w jednej z mniejszych salek, by zapewnić pełen komfort i intymną atmosferę swoim współpracownikom.
  • Nasza kuchnia cieszy się ogromnym uznaniem Gości. Zostaliśmy już kilkakrotnie wyróżnieni przez prestiżowy Żółty Przewodnik Gault & Millau jako jeden z najlepszych lokali w Szczecinie!
  • Zadbamy o świąteczny klimat, który sprawi, że zaczniecie rozglądać się za Świętym Mikołajem... :)

Nasza  oferta jest różnorodona, więc na pewno znajdziesz idealną opcję dla Waszego zespołu. Przygotowaliśmy opcje kolacji serwowanej oraz bufetowej.

MENU SERWOWANE MENU BUFETOWE OPEN BAR


Jeśli chcesz zapytać o wolny termin, skontaktuj się z nami:

Dział Sprzedaży - sprzedaz@hoteldana.pl

Kierownik Gastronomii - m.karpowicz@hoteldana.pl

Abonnieren Sie unseren Newsletter Damit sind Sie bestens über aktuelle und günstige Angebote informiert!

Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen