Aufenthalt planen
Anreise 19
Jan 2020
Abreise 20
Jan 2020
Aufenthalt planen

Firmenbankette

Firmenbankette

Bankiety firmowe to coraz popularniejsza forma uczczenia jubileuszu lub sukcesu przedsiębiorstwa. Ich organizacja bywa jednak trudna i wymaga nie tylko znalezienia odpowiedniej lokalizacji, ale również zadbania o wysoki standard imprezy. Nie wszystkie sale bankietowe w Szczecinie są nam w stanie to zagwarantować. Na szczęście, na terenie miasta działa Hotel Dana.

To wyjątkowy obiekt mieszczący się w zabytkowym, ponad stuletnim budynku, który zachwyca nie tylko swoją zewnętrzną architekturą, ale również eleganckim wnętrzem. W Hotelu Dana znajdziesz nie tylko idealną salę bankietową, ale również w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę i pomoc, dzięki której bankiet będzie udanym wydarzeniem.

Wyjątkowa sala bankietowa

W Hotelu Dana znajdziesz przestronną salę bankietową, która może pomieścić aż do 250 osób. To doskonale urządzona przestrzeń, która zachwyca swoim wyposażeniem oraz detalami. Jest tu dość miejsca by ustawić stoły w dowolny sposób, nie brakuje parkietu do tańca oraz miejsc wypoczynku idealnych na kameralne rozmowy.

Co więcej, w parze z komfortem i eleganckim wyglądem sali otrzymujesz najwyższy poziom obsługi, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczestników wydarzenia. Hotel Dana jest bowiem miejscem, w którym organizowano już niejeden bankiet. Dzięki temu doświadczeni pracownicy są w stanie zapewnić idealne warunki podczas wydarzenia.

Skontaktuj się z nami!

 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

konferencje, szkolenia, biura podróży

Natalia Laska

+48 91 820 7733

n.laska@hoteldana.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

konferencje, szkolenia, biura podróży

Agnieszka Bloch

 +48 91 820 7755

a.bloch@hoteldana.pl

 

Hotel idealny na Twoje potrzeby

Jak widzisz, w porównaniu do innych sal bankietowych w Szczecinie mamy naprawdę szeroką, różnorodną i dopasowaną do potrzeb naszych gości ofertę. Jeśli więc planujesz organizację bankietu w Szczecinie, koniecznie sprawdź dokładnie ofertę naszego hotelu. Jesteśmy bowiem hotelem, który cieszy się doskonałymi opiniami. Z pewnością spełnimy więc i twoje oczekiwania.

Abonnieren Sie unseren Newsletter Damit sind Sie bestens über aktuelle und günstige Angebote informiert!

Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen