Aufenthalt planen
Anreise 19
Jan 2020
Abreise 20
Jan 2020
Aufenthalt planen

Feste Feiern

Feste Feiern

Jeśli planują Państwo zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego w Szczecinie, z chęcią wyjdziemy naprzeciw wszystkim oczekiwaniom. Dysponujemy dużą, klimatyzowaną salą bankietową, w której z powodzeniem będą Państwo mogli świętować różne ważne wydarzenia, takie jak wesela, komunie, chrzciny czy jubileusze.

Nowoczesne i luksusowe wnętrze naszej sali bankietowej w Szczecinie podkreśli wyjątkowy i uroczysty charakter Państwa święta. Nasz hotel to również świetne miejsce na imprezy integracyjne. Zapraszamy!

Imprezy okolicznościowe

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wszelkie imprezy rodzinne i okolicznościowe. Wesele, komunia święta, chrzciny, jubileusze i inne wyjątkowe okazje warto uczcić w pięknych wnętrzach, które zapiszą się we wspomnieniach Gości i podkreślą podniosłą atmosferę Państwa święta. Hotel Dana oferuje zarówno przestronną salę bankietową, jak i elegancką, kameralną restaurację.

Wesele

Drodzy Narzeczeni ,

Wyobraźcie sobie ten piękny wieczór, tak podniosły i radosny – Wy z uśmiechami na twarzach, w otoczeniu rodziny i przyjaciół, a do tego w miejscu dostojnym, pełnym elegancji i blasku. Jeśli poszukujecie sali weselnej w Szczecinie, Hotel Dana będzie idealnym wyborem.

Chcemy wspólnie z Wami przeżyć te wyjątkowe chwile. Nasi szefowie kuchni z zaangażowaniem zadbają o wyśmienite smaki i aromaty, które perfekcyjnie dopełnią magii przyjęcia, a cała obsługa stanie na wysokości zadania, by zapewnić Wam i Waszym gościom noc pełną pięknych emocji i nieustającej zabawy.

Zapraszamy na spotkanie, na którym opowiecie nam o swoim wymarzonym scenariuszu wesela, a my udowodnimy, jak świetnie się w niego wpisujemy!

POBIERZ OFERTĘ WESELNĄ

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Marek Karpowicz
kierownik gastronomii
tel. +48 91 820 7722
e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl

Wieczór panieński

Stylowe wnętrza Hotelu Dana to idealna oprawa niezwykłego wieczoru panieńskiego!

W eleganckiej sali VIP wszystkie uczestniczki poczują się wyjątkowo. Chętnie pomożemy Ci doszlifować menu i dodatkowe atrakcje, które wzbogacą tę noc w magiczne wspomnienia.

Wieczór kawalerski

Doskonała kolacja w męskim gronie na  rozpoczęcie wyjątkowego wieczoru? A może degustacja whisky lub cygar w ekskluzywnej sali VIP?

Wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i pomożemy zaplanować niezapomnianą noc!

J.W. Club

Przeżyj wyjątkowe chwile w stylowych wnętrzach JW Club. Ekskluzywna, kameralna sala vip idealna na spotkania biznesowe i imprezy w węższym gronie. Wystrój wnętrza tworzy przyjemną atmosferę, zapewni Państwu komfort i poczucie luksusu.

Abonnieren Sie unseren Newsletter Damit sind Sie bestens über aktuelle und günstige Angebote informiert!

Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen