Aufenthalt planen
Anreise 19
Jan 2020
Abreise 20
Jan 2020
Aufenthalt planen

Erstkommunion feiern

Erstkommunion feiern

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziny. Warto więc zadbać o to, żeby przyjęcie komunijne miało odpowiednią oprawę.  Jesteśmy w stanie ci w tym pomóc. Dana to idealny hotel na komunię, który zapewni twojej rodzinie wszystko, czego potrzebujesz. Posiadamy bowiem wiedzę i doświadczenie, dzięki którym organizacja komunii w naszym wykonaniu stoi na najwyższym poziomie.

Niezależnie od tego, czy zależy ci na kameralnym przyjęciu komunijnym, czy też chcesz zgromadzić przy stole całą swoją rodzinę, możesz mieć pewność, że w naszym hotelu znajdziesz to, czego szukasz. Zadbamy o idealną atmosferę, a goście z daleka z powodzeniem mogą spędzić noc w naszych komfortowych, doskonale wyposażonych i eleganckich pokojach.

Komfortowo urządzona sala

Sale na przyjęcia komunijne w naszym hotelu są doskonale urządzone. Odpowiednie ułożenie stołów i krzeseł, elegancka oprawa stołu oraz tematyczne, wysublimowane dekoracje sprawiają, że sale w naszym hotelu nie tylko prezentują się doskonale, ale również są w stanie zapewnić maksymalny komfort i wygodę. Przekonało się o tym już wiele rodzin, które skorzystały z naszej oferty.

Wyjątkowe menu na komunię

Na przyjęciu komunijnym nie może zabraknąć dobrego jedzenia. Ciepły obiad, elegancki tort czy smakowite przekąski sprawiają, że wspólne świętowanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Dlatego też dbamy o to, by menu na komunię, które proponujemy naszym gościom, było różnorodne i smakowite. Z pewnością każdy z nich znajdzie więc coś dla siebie.

Posiłki na komunię, jakie oferujemy naszym gościom, przygotowywane są z wysokiej jakości, świeżych produktów, pochodzących od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dania spełnią twoje oczekiwania. Tym bardziej, że dbamy nie tylko o ich smak, ale również elegancki sposób podania - wszystko po to, by przyjęcie było niezapomnianą uroczystością.

Marek Karpowicz

kierownik gastronomii

tel. +48 91 820 7722

e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl

Abonnieren Sie unseren Newsletter Damit sind Sie bestens über aktuelle und günstige Angebote informiert!

Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen