Aufenthalt planen
Anreise 19
Jan 2020
Abreise 20
Jan 2020
Aufenthalt planen

Taufe feiern

Taufe feiern

Chrzest Święty to dla wielu rodzin niezwykle ważne wydarzenie, które warto uczcić eleganckim przyjęciem. Hotel Dana jest miejscem, które wprost idealnie nadaje się na jego organizację. Elegancki, ponad stuletni budynek, komfortowe sale bankietowe oraz obsługa na najwyższym poziomie - to gwarancja, że przyjęcie będzie udane.

Oferujemy organizację chrzcin w Szczecinie, które cieszą się doskonałą opinią. Nie ma w tym nic dziwnego - posiadamy bowiem wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam wychodzić naprzeciw potrzebom rodzin. Dbamy o każdy szczegół uroczystości - dzięki temu możesz mieć pewność, że chrzciny twojego dziecka będą niezapomniane.

Wybierz ofertę naszego hotelu

Podsumowując, niezależnie od tego, o jakim przyjęciu na chrzciny marzysz, możesz mieć pewność, że jesteśmy w stanie spełnić twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji - z pewnością wspólnie znajdziemy propozycje, które zadowolą ciebie i twoją rodzinę. Wszystko to w dobrej cenie.

Specjalne menu na chrzciny

Doskonale wiemy, że przyjęcie musi wiązać się z dobrymi daniami. Dlatego też oferujemy naszym gościom specjalne menu na chrzciny, które zostało opracowane tak, by każdy z członków rodziny mógł znaleźć ulubione smaki - od dzieci, aż po nestorów rodu. To, co łączy nasze propozycje, to doskonały smak oraz najwyższa jakość zastosowanych produktów.

Dbamy o to, by posiłki oferowane przez nas na chrzcinach były nie tylko smaczne, ale również estetycznie podane. Zależy nam na tym, żeby na stole nie zabrakło elementów związanych tematycznie z chrzcinami. Dzięki temu wspólne, rodzinne biesiadowanie jest prawdziwą przyjemnością. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych gości naszego obiektu. 

Marek Karpowicz

kierownik gastronomii

tel. +48 91 820 7722

e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl

Abonnieren Sie unseren Newsletter Damit sind Sie bestens über aktuelle und günstige Angebote informiert!

Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen