Zaplanuj pobyt
Przyjazd 21
wrz 2019
Wyjazd 22
wrz 2019
Zaplanuj pobyt

Wieczór panieński i kawalerski

Wieczór panieński i kawalerski

Czy można zorganizować wieczór panieński lub kawalerski w domu? Można. Czy warto? Nie, stanowczo lepiej pomyśleć o zaproszeniu gości do dobrej restauracji hotelowej oraz zarezerwować dla nich nocleg - wtedy nawet najbardziej szalona zabawa może trwać do białego rana. Logistyka całego przedsięwzięcia nie przesłania nam wtedy radości spotkania z przyjaciółmi i snucia planów na przyszłość. Jeśli więc chcesz aby wieczór panieński albo kawalerski w Szczecinie zapisał się w waszej pamięci jako szampańska zabawa, zapraszamy do do Hotelu Dana - miejsca z duszą i charakterem.

Poznaj ofertę naszego hotelu

Pomyśl o swoich przyjaciołach, którzy zjadą z najdalszych stron, żeby wraz z Tobą świętować fakt, że ruszasz na nową drogę życia. Pomyśl o przyjaciółkach, z którymi nie możesz się nagadać, a które obiecały stawić się w komplecie. Wieczory kawalerskie w Szczecinie nigdy nie kończą się zbyt szybko, zwłaszcza jeśli rozpoczynają się w restauracji Hotelu Dana. Wieczory panieńskie podobnie - wyśmienite menu oraz trunki rozwiązują języki, a wspomnieniom i planom nie ma końca. Jeśli znasz swoich przyjaciół i przyjaciółki od dawna i wiesz w czym gustują, skontaktuj się z kierownikiem gastronomii naszego hotelu i wspólnie wybierzcie menu, które sprawi, że to niezwykłe spotkanie będzie naprawdę niezapomniane.

Wyjątkowe atrakcje i smaczne dania

Masz pomysł na organizację wieczoru kawalerskiego albo panieńskiego i potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami i razem zaplanujemy imprezę, którą pamiętać będziecie po latach. Doskonała lokalizacja Hotelu Dana oraz wyjątkowa umiejętność współpracy naszego personelu nawet z najbardziej wymagającymi gośćmi to dwa warunki, dzięki którym każdy wiele wieczorów panieńskich Szczecin gości właśnie w tu, a nie gdzie indziej. Wyjątkowo smaczne dania dające energię na dalszą część nocy, fenomenalna obsługa oraz atrakcje wspólnie zaplanowane z gospodarzem wieczoru - czy można wymarzyć sobie lepsze pożegnanie ze statusem panny lub kawalera? A może także wesele zaplanujesz u nas...?

Marek Karpowicz

kierownik gastronomii

tel. +48 91 820 7722

e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij