Zaplanuj pobyt
Przyjazd 29
lis 2021
Wyjazd 30
lis 2021
Zaplanuj pobyt

Kontakt

Recepcja, rezerwacje, marketing

Adres hotelu:

Hotel Dana Business & Conference
Al. Wyzwolenia 50
71-500 Szczecin, Polska

Dane GPS: N 53.438224
E 14.5510343

Recepcja

+48 503 031 148

recepcja@hoteldana.pl
contact@hoteldana.pl

Dyrektor Hotelu

Marzena Bednarczyk

m.bednarczyk@hoteldana.pl

 

Kierownik Recepcji

Michał Szkudlarek

+48 512 241 080

m.szkudlarek@hoteldana.pl

 

Kierownik Gastronomii

bankiety, kolacje firmowe, wesela, uroczystości rodzinne

Bogdan Bojke

+48 502 721 332

b.bojke@hoteldana.pl

 

Kierownik Służby Pięter

Michał Kryński

+48 502 596 040

m.krynski@hoteldana.pl

 

Specjalista ds. marketingu

Katarzyna Wielgos

+48 506 017 430

marketing@hoteldana.pl

 

Dział sprzedaży

konferencje, szkolenia, biura podróży, grupy turystyczne

sprzedaz@hoteldana.pl

 

Agnieszka Bloch

+48 502 721 324

a.bloch@hoteldana.pl

Sylwia Pustkowska

+48 502 497 519

s.pustkowska@hoteldana.pl

 

Idealna lokalizacja POŁOŻONY W SAMYM CENTRUM SZCZECINA

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij