Zaplanuj pobyt
Przyjazd 31
mar 2020
Wyjazd 01
kwi 2020
Zaplanuj pobyt

Restauracja

Restauracja Smak na najwyższym poziomie

Restauracja naszego hotelu w Szczecinie uraczy gości wyśmienitymi posiłkami, które łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Czeka w niej na Państwa bogata paleta potraw kuchni polskiej oraz szeroki wachlarz dań z różnych zakątków świata. Posiłkami przygotowanymi przez naszych kucharzy będą z pewnością usatysfakcjonowani zarówno miłośnicy rodzimej kuchni, jak i entuzjaści odkrywania nowych smaków. Kameralna atmosfera i dyskretna obsługa sprzyjają rozmowom o projektach i planach na przyszłość czy podejmowaniu ważnych decyzji. W zależności od Państwa upodobań i charakteru spotkania proponujemy gotowe oferty lunchowe lub wybór à la carte.

NASZE MENU  KARTA WIN  MENU SEZONOWE

Zarezerwuj stolik:

zjedz.my/restauracjadana

+48 91 820 77 02

 

Biznes lunch

Restauracja w Hotelu Dana to idealne miejsce na biznesowy lunch. Eleganckie wnętrza oraz wyśmienite potrawy, będą stanowiły doskonałą oprawę dla rozmów o nowych projektach czy w podejmowaniu kolejnych wyzwań biznesowych.

Zapraszamy do naszej resturacji na ciekawą podróż kulinarną.

 

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji!

Marek Karpowicz
kierownik gastronomii
tel. +48 91 820 7722
e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl
Arkadiusz Kanecki
szef kuchni
tel. +48 91 820 7722
e-mail: a.kanecki@hoteldana.pl 

 

 

Genialny Hotel

Totalne zaskoczenie. Najwyzszej klasy hotel. Dbałość o szczegóły i bardzo smaczna kuchnia. Lokalizacja i Hotel godne polecenia. Personel uśmiechnięty i bardzo pomocny, nad całościa dyskretnie czuwa dyrekcja.

MattOpalenica, TripAdvisor

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij