Zaplanuj pobyt
Przyjazd 11
sie 2022
Wyjazd 12
sie 2022
Zaplanuj pobyt

Wydarzenia

Programy lojalnościowe w hotelach. Czym wyróżnia się JWC HOTELS?

Karty lojalnościowe pozwalają gościom dołączyć do ekskluzywnego grona stałych klientów, którzy mogą liczyć na specjalne benefity. Niezależnie od tego czy podróżują służbowo, czy wybierają się na zasłużony urlop w gronie najbliższych. Czym wyróżnia się program lojalnościowy JWC HOTELS i dlaczego warto do niego dołączyć?

Co to są karty lojalnościowe?

Wiele firm oferuje swoim gościom karty lojalnościowe, które są formą specjalnych korzyści dedykowanych stałym klientom. Często nazywane są przez to kartą stałego klienta. Rozwiązanie to jest formą gratyfikacji osób prywatnych oraz firm, które regularnie korzystają z usług danego obiektu. Karty lojalnościowe mogą mieć formę plastikowego blankietu, przypominającą wyglądem kartę płatniczą. Coraz częściej jednak firmy udostępniają uczestnikom możliwość wykorzystania aplikacji mobilnej oraz weryfikacji danych w obiekcie. Dzięki temu korzystanie z programu lojalnościowego staje się prostsze i wygodniejsze. Zaufanie stałych klientów wynagradzane jest specjalnymi ofertami, rabatami lub przywilejami.

Na czym polega program lojalnościowy?

Programy lojalnościowe to zbiór zasad oraz wynikających z nich korzyści. Najczęściej klienci zbierają punkty, które następnie mogą wymienić na konkretne benefity. W zależności od regulaminu programu, mogą przybierać one różne formy. Najczęściej goście mogą dzięki nim obniżyć koszt pobytu w hotelu albo skorzystać bezpłatnie z dodatkowych usług. Wśród takich opcji można znaleźć m.in. powitalną butelkę wina, prywatny pobyt w saunie czy przedłużoną dobę hotelową. Program lojalnościowy jest zatem rodzajem wyjątkowej premii, którą nagradzani są stali klienci. Aby móc cieszyć się większą elastycznością, warto wybierać karty lojalnościowe sieci hoteli. Daje to większą swobodę podróżowania i zwiększa różnorodność ofert.

W jakich hotelach działa karta stałego Klienta JWCH?

Karta stałego klienta JWC HOTELS upoważnia do korzystania z atrakcyjnych zniżek oraz usług dodatkowych w Hotelu Dana****. Uczestnictwo w programie lojalnościowym pozwala obniżyć cenę noclegu ze śniadaniem nawet o 16%. Ponad stuletni budynek zlokalizowany w centrum Szczecina zachwyca elegancją i nowoczesną estetyką wnętrz. Na gości czekają ekskluzywne udogodnienia, przepyszne dania w hotelowej restauracji oraz kameralna strefa SPA. Hotel Dana to świetne miejsce na urlop z rodziną, romantyczny weekend lub podróż o charakterze biznesowym

Program lojalnościowy obejmuje również inne obiekty należące do sieci JWCH:

Klienci, którzy dołączyli do programu mogą więc w pełni korzystać z benefitów, bez względu na wybór miejsca swego pobytu.

Karta stałego Klienta JWCH – dlaczego warto ją założyć?

Uczestnictwo w programie lojalnościowym JWCH otwiera przed gośćmi nowe możliwości! Karta stałego klienta pozwala obniżyć koszty pobytu, a także skorzystać z dodatkowych usług. Co więcej, daje też dostęp do ekskluzywnych ofert, które dedykowane są wyłącznie uczestnikom Programu Hotel Friends. W ten sposób chcemy podziękować za zaufanie, a także docenić lojalność naszych gości. Dołącz do klubu w trakcie pobytu, gromadź punkty, ciesz się specjalnymi przywilejami i wypoczywaj tak, jak lubisz!

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij