Aufenthalt planen
Anreise 29
Nov 2021
Abreise 30
Nov 2021
Aufenthalt planen

Aktuelles

Pomysły na urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę w Szczecinie?

Urodziny to wyjątkowe wydarzenie dla jubilata, a także bliskich mu osób. Część osób przywiązuje dużą wagę do tej okoliczności, z kolei inni woleliby w ogóle nie pamiętać o tej dacie. Niezależnie czy chcecie zorganizować imprezę dla siebie, czy ma to być niespodzianka na urodziny dla bliskiej osoby, warto poznać sprawdzone pomysły na urodziny.

Jak zorganizować urodziny, które będą niezapomniane?

Klimat każdego ważnego wydarzenia tworzą ludzie oraz miejsca. Dlatego sprawdzając różne pomysły na urodziny, nie można zapomnieć o zaproszeniu bliskich osób. Zorganizowanie tak istotnych elementów, jak na przykład sala na urodziny wymaga nieco czasu. Z tego powodu zaproszenia na imprezę najlepiej przekazać gościom co najmniej na dwa tygodnie przed planowaną imprezą. Działając z wyprzedzeniem, będziemy znali liczbę gości, a także osób, którym nie uda się dołączyć i wtedy możemy zaprosić w ich miejsce kogoś innego. W końcu to ludzie tworzą niezapomnianą imprezę!

Gdzie zorganizować urodziny, które zapadną w pamięć?

Gdy mamy potwierdzoną listę gości, następnym krokiem jest wybór wyjątkowego miejsca. Sala na urodziny będzie doskonałą alternatywą dla popularnej domówki. Spotkanie w gronie rodziny i znajomych najlepiej zorganizować w klimatycznym miejscu – takim jak restauracja. Szczecin jest miastem mogącym zapewnić wiele interesujących atrakcji. Większość z nich mieści się w centrum lub jego okolicach, podobnie jak restauracja hotelu Dana.

Elegancki wystrój oraz wyśmienite posiłki, łączące w sobie tradycję oraz nowoczesność, z pewnością przypadną do gustu podniebieniom gości. Serwowana kuchnia cieszy się uznaniem wielu klientów, a także została wyróżniona przez Żółty Przewodnik Gault & Millau. Hotel oferuje też sale konferencyjne, które idealnie sprawdzą się jako sala na urodziny. Szczecin i jego historyczne centrum staną przed gośćmi otworem!

Niespodzianka na urodziny – czy to zawsze dobry pomysł?

Szukając pomysłów na urodziny, jedną z popularnych możliwości jest zorganizowanie imprezy-niespodzianki. Wtedy najczęściej ktoś z osób bliskich jubilatce lub jubilatowi organizuje przyjęcie w tajemnicy. Jest to pomysł na urodziny często spotykany w filmach, gdzie goście nagle zjawiają się, śpiewając głośne „happy birthday”.
To, czy impreza-niespodzianka okaże się w praktyce udanym pomysłem na urodziny, zależy w dużej mierze od d charakteru jubilata. Jest sporo osób, które lubią być zaskakiwane w pozytywny sposób i dla nich będzie to idealny pomysł na urodzinową imprezę. Z kolei osoby ceniące sobie bardziej zaplanowany tryb życia, mogą poczuć się nieco przytłoczone i zaskoczone, ale w nie do końca w pozytywny sposób. Dlatego ważne jest, aby dostosować atrakcje do tego co spodobałoby się naszemu jubilatowi, bo tylko wtedy będziemy w stanie wybrać najlepsze pomysły na urodziny.

Pomysły na urodzinowe prezenty

Prezenty to obowiązkowy element każdej imprezy urodzinowej. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór podarunku, który wiąże się z zainteresowaniami jubilata. Dobrym pomysłem jest złożenie się wszystkich uczestników urodzin na jeden większy prezent - mamy wtedy pewność, że prezenty nie powtórzą się, a osoba obchodząca urodziny otrzyma wartościowy prezent. Warto wcześniej ustalić rozsądny budżet, który będzie wszystkim odpowiadał.

Najczęściej są to kwoty rzędu 50-100 zł, co pomnożone przez ilość gości pozwala uzbierać całkiem pokaźną kwotę. Będąc zaproszonym na imprezę urodzinową, gdy kupimy przysłowiową butelkę wina, to wydamy niewiele mniej. Dobrze zorganizowana zrzutka pozwoli przekuć pomysły w ciekawy prezent, który będzie cieszyć obdarowaną osobę.
Wybierając prezent, wcale nie musimy ograniczać się do zakupu konkretnego upominku. Oczywiście, jeśli hobby gospodarza to na przykład kolarstwo, a zebrana kwota pozwoli na zakup przydatnych akcesoriów, to taki prezent powinien go ucieszyć. Niemniej dla osób o mniej sprecyzowanych zainteresowaniach wartą rozważenia alternatywą są bony zakupowe.
Mogą one dotyczyć zakupów w sieci handlowej lub galerii do uzbieranej przez gości kwoty. Bon prezentowy może dotyczyć także pobytu w hotelu lub SPA, a nawet przejażdżki samochodem wyścigowym, skoku ze spadochronem, czy innej ciekawej aktywności. Tak naprawdę tutaj dochodzimy do trendu, który na zachodzie zadomowił się już na dobre – zbierania emocji, przeżyć i wspomnień, a nie kolejnych gadżetów i przedmiotów.

Oferta wszelakiego rodzaju bonów i voucherów jest szeroka, więc znając preferencje gospodarza imprezy, z pewnością uda się wybrać miejsce lub przygodę, która sprawi, że nasze pomysły na urodziny oraz prezenty zostaną w jego pamięci na długo!

Zorganizowanie niezapomnianej imprezy urodzinowej to spore przedsięwzięcie. Jednak odpowiednio zaplanowane przyjęcie z pewnością pozostanie wspaniałym wspomnieniem. Szukając wyjątkowego miejsca na urodziny, nie zapomnijcie zapoznać się z ofertą hotelu Dana – wielu klientów ze Szczecina i okolic przekonało się, że zorganizowane tutaj imprezy urodzinowej było jednym z lepszych pomysłów w ich życiu.

 

Abonnieren Sie unseren Newsletter Damit sind Sie bestens über aktuelle und günstige Angebote informiert!

Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen