Aufenthalt planen
Anreise 27
Jun 2022
Abreise 28
Jun 2022
Aufenthalt planen

Aktuelles

Organizacja wesel? Szczecin to dobry wybór!

Zaręczyny za Wami i myślicie o bajkowym ślubie, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania związane z tym niezwykłym dniem? Gwarancją sukcesu jest odpowiednie miejsce na wesele. Zachodniopomorskie to doskonała lokalizacja nie tylko na wczasy czy wypad na weekend, ale także na organizację wesela. Szczecin wiedzie tu prym, kusząc narzeczonych ilością unikatowych atrakcji, niezwykłą scenerią i wyjątkowo wysokim poziomem, którym bezsprzecznie w dzisiejszych czasach musi reprezentować każda sala weselna. Pomorze - czy może być coś bardziej romantycznego niż ten region?

Idealne miejsce na wesele - zachodniopomorskie!

Dzień ślubu i przyjęcie weselne to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, które chcemy, by po prostu były idealne, wymarzone, dopięte na ostatni guzik - w końcu są symbolem początku wspólnej drogi z naszą drugą połówką i mówi się, że to jak wygląda dzień zaślubin jest wróżbą na całe małżeństwo. Właśnie z tego powodu przygotowania do tego wyjątkowego dnia są bardzo żmudne i trwają nierzadko wiele miesięcy, a nawet lat. Kluczowym aspektem jest miejsce na wesele - zachodniopomorskie to coraz częstszy wybór narzeczonych dostrzegających potencjał i różnorodność tej lokalizacji, które dają ogromne możliwości w organizacji wesel. Szczecin, jako miasto wielokulturowe, oferujące atrakcje o których inne miejscowości mogą pomarzyć, to godne rozważenia miejsce na wesele. Zachodniopomorskie to świetna lokalizacja, żeby powiedzieć sobie sakramentalne “tak”!

Wesele na Pomorzu - dlaczego warto?

Pomorze właściwie w każdym budzi pozytywne skojarzenia, a w kontekście organizacji przyjęcia ślubnego ma to bardzo istotne znaczenie, gdyż tak naprawdę to zadowolenie gości i ich opinie świadczą o tym jak udane było wesele. Zachodniopomorskie kojarzy się z wakacjami, relaksem, a także z rzeczami, na które pozwalamy sobie od święta - a takie nastawienie gości do naszego przyjęcia to ogromny atut, który ma wpływ na jego końcowy sukces. Wesele na Pomorzu to niekoniecznie zaślubiny na plaży, ale na pewno bardzo szeroki wybór pięknych, unikatowych scenerii zarówno, aby powiedzieć złożyć sobie małżeńskie ślubowanie, jak i by uwiecznić ten wyjątkowy dzień na zdjęciach, które będą cudowną pamiątką. Ponadto kulinarna różnorodność sprawi, że  wyjątkowym będzie dzień, w którym organizowane jest wesele. Zachodniopomorskie słynie z doskonałych potraw, które obok typowych polskich potraw, zachwycą Twoich gości powiewem świeżości nowoczesnej kuchni, przy zachowaniu tradycji, rozwiązując odwieczny problem różnic międzypokoleniowych.

Sala weselna - Pomorze. Jak wybrać najlepsze miejsce na wesele?

Zachodniopomorscy restauratorzy już dawno dostrzegli zainteresowanie narzeczonych tym regionem nawet z odległych województw, dlatego też ich oferta jest dostosowana do przyjęcia wielu gości i zapewnienia im najlepszego standardu obsługi. Wiele z nich posiada specjalnego konsultanta, który jest odpowiedzialny za całe wydarzenie jakim jest organizacja wesela. Szczecin jest jednym z tych miast, które ma naprawdę sporo do zaproponowania - od ślubu na statku czy w parku krajobrazowym, poprzez sesje zdjęciowe w niezwykłych miejscach, z motywem marynistycznym czy architektonicznym, np. na tarasie wieżowca czy zabytkowej bazyliki. Wielokulturowość i niespotykana różnorodność skupiona w jednym miejscu to niekwestionowany atut przemawiający za tym, żeby zorganizować wesele na Pomorzu i pozostaje tylko wybrać konkretne miejsce przyjęcia, którym zwykle jest restauracja. Szczecin, będąc od wieków ważnym węzłem logistycznym słynie z gościnności, a przoduje w niej restauracja przy Hotelu Dana, która od lat oferuje się jako doskonałe miejsce na wesele. Zachodniopomorskie urzeka narzeczonych nie tylko z okolic, ale także innych regionów Polski, a nawet Europy!

Udane wesele to dobra restauracja. Szczecin i Hotel Dana zapraszają!

Dlaczego Hotel Dana wraz z restauracją to idealne miejsce na wesele? Zachodniopomorskie słynie ze swojej gościnności, a standard obsługi, jaki oferuje restauracja w Szczecinie i Hotel Dana znany jest w całym regionie i daleko poza nim. Wieloletnie doświadczenie przy organizacji tego typu imprez, doskonałe menu z szerokim wyborem potraw zarówno tradycyjnych, jak i z różnych zakątków świata, świetnie przygotowany personel i sala weselna - Pomorze i jego niezwykły klimat oczarują Was i Waszych gości! Restauracja dysponuje sporym zapleczem hotelowym, a eleganckie wnętrza pokoi, jak i sali weselnej z pewnością zachwycą wszystkich, nawet najbardziej wybrednych weselników! Hotel Dana w ramach prezentu ślubnego oferuje luksusowy pokój dla nowożeńców wraz z niespodziankami na miejscu, a także bardzo korzystne zniżki na pokoje dla gości weselnych. W gestii właścicieli restauracji jest dbałość o wszystkie detale, takie jak nastrojowa dekoracja, sprzęt do pokazów audiowizualnych, miejsce do odpoczynku, a także trafne rady  przy przygotowaniach scenariusza wesela, sprawiając, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a Państwu Młodym pozostanie po prostu cieszyć się tym dniem i pamiętać go do końca życia

Abonnieren Sie unseren Newsletter Damit sind Sie bestens über aktuelle und günstige Angebote informiert!

Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen