Aufenthalt planen
Anreise 29
Nov 2021
Abreise 30
Nov 2021
Aufenthalt planen

Aktuelles

Jesień w Szczecinie – nadchodzące wydarzenia

Za oknami wciąż widoczna jest słoneczna, letnia pogoda. Niemniej jesień powoli zbliża się do nas ze swoim bogactwem barw na liściach drzew. Jakie wydarzenia Szczecin ma swojej ofercie w tym wyjątkowym okresie? Zerkając do swoich kalendarzy, warto mieć na uwadze to, co się dzieje w Szczecinie już tej jesieni.

Muzyczne wydarzenia – Szczecin stawia na mocne brzmienia

Fani cięższych, gitarowych brzmień zdecydowanie powinni śledzić na stronach internetowych oraz w portalach społecznościowych to, co ciekawego dzieje się w Szczecinie. Już we wrześniu będą miały miejsce dwa muzyczne wydarzenia. Szczecin będzie gościć legendarny band rockowy Dezerter już 3 września. Zespół ten koncertem w Budynku Kina Kosmos będzie świętował 40-lecie swojego istnienia, co znacznie zwiększa rangę tego wydarzenia. Szczecin będzie również przystankiem na trasie koncertowej zespołu Dr MISIO pod wodzą Arkadiusza Jakubika. Dzięki swoim niezapomnianym występom w takich filmach jak „Wesele”, „Drogówka”, „Dom Zły” czy „Kler” należy on do grona najbardziej rozpoznawalnych obecnie aktorów. Legendarny punk rockowy zespół The Analogs także będzie gwiazdą tego wydarzenia. Szczecin jest miastem, w którym zespół ten powstał w 1995 roku.

Co się dzieje w Szczecinie poza rockowymi koncertami?

Jesienna oferta koncertowa jest znacznie bogatsza. Już 24 września będzie miało miejsce wydarzenie, które z pewnością przykuje uwagę fanów polskiego hip hopu. Tego dnia O.S.T.R. i Hades odwiedzą Szczecin. Imprezy na których występują gwiazdy polskiej sceny hip hop takiego formatu, nie należą do częstych, dlatego warto zapisać tę datę w swoim kalendarzu.
Na początku października odbędzie się szczególnie interesujące dla miłośników muzyki Reagge wydarzenie. Szczecin będzie gościć takie zespoły jak: Farben Lehre, Sexbomba, czy Zenek Kupatasa. Koncert będzie miał miejsce w budynku Kina Kosmos 1 października.

Szczecin – nadchodzące wydarzenia, czyli koncerty Darii Zawiałow oraz Kamila Bednarka

„Ostatni raz w Helsinkach” jest pożegnaniem z trasą koncertową wokalistki, która była dedykowana promocji jej popularnego albumu. Koncert Darii Zawiałow odbędzie się 13 października w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. Tym bardziej nie wolno przegapić tego wydarzenia! Szczecin jest ostatnim przystankiem na aktualnej trasie koncertowej wokalistki.
Już następnego dnia, w Netto Arenie występować będzie Kamil Bednarek, którego singiel „Bądź przy mnie” jest zapowiedzią jego najnowszej trasy koncertowej. Piosenkarz, którego kariera nabrała tempa po występie w trzeciej edycji programu TVN Mam talent! na pewno posiada w Zachodniopomorskiem duże grono fanów, którzy z pewnością wypełnią po brzegi szczecińską Netto Arenę.

Co się dzieje w Szczecinie, że dwie, tak popularne na krajowej scenie gwiazdy występują dzień po dniu? Być może jest to przypadek, ale z pewnością jest to też wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów słuchania na żywo utworów swoich ulubionych wykonawców. Planując odwiedzić tej jesieni Szczecin, wydarzenia i imprezy będą aspektem, na który nawet najbardziej wybredni nie będą mogli narzekać.

A co robić już po zakończeniu danego wydarzenia? Szczecin posiada w samym centrum wyjątkowe miejsce!

Gdy koncert dobiegnie końca, warto znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie będziemy mogli odpocząć w przyjemnych warunkach. Odwiedzając Szczecin, Hotel Dana, zlokalizowany w ścisłym centrum, jest idealną ku temu opcją. Każdy ze 100 komfortowo wyposażonych pokoi zapewni zasłużony odpoczynek po wieczorze pełnym muzycznych wrażeń. Przyjazna obsługa dołoży też wszelkich starań, aby twój pobyt był wyjątkowym przeżyciem.

Hotel położony jest zaledwie 1,5 km od Filharmonii Szczecińskiej. Jeśli tylko pogoda pozwoli, to warto po koncercie udać się na krótki spacer szczecińskimi ulicami. Podobna odległość dzieli hotel od jednej z najbardziej znanych atrakcji Szczecina, czyli Wałów Chrobrego. Po wszelkich aktywnościach, które będą towarzyszyć wizycie, z przyjemnością zaopiekuje się tobą nasza restauracja. Szczecin zapewni wrażenia muzyczne podczas koncertów, natomiast nasz szef kuchni zatroszczy się o doznania kulinarne, serwując wyśmienite posiłki, które łączą w sobie tradycję oraz nowoczesność. Nie musisz wierzyć nam na słowo – Żółty Przewodnik Gault & Millau wyróżnił nas w gronie najlepszych restauracji w Szczecinie.

Nie daj się jesiennej chandrze, weź do ręki swój kalendarz, a następnie wybierz koncert, który najbardziej odpowiada twoim muzycznym gustom. Z niecierpliwością czekamy na twoją rezerwację na koncertowy weekend w szczecińskim stylu!

 

Abonnieren Sie unseren Newsletter Damit sind Sie bestens über aktuelle und günstige Angebote informiert!

Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen