Aufenthalt planen
Anreise 29
Nov 2021
Abreise 30
Nov 2021
Aufenthalt planen

Aktuelles

50 urodziny – pomysły i niespodzianki na organizację 50 urodzin

Raz w roku każdy z nas ma swój wielki dzień – urodziny. Większość z nas czeka na nie z utęsknieniem, choć niektórzy patrzą na przemijający czas nieco mniej entuzjastycznie. Bez względu na nasze nastawienie, urodziny powinniśmy należycie uczcić – zwłaszcza wtedy, gdy są to okrągłe, 50 urodziny. W końcu 50-tkę obchodzimy raz w życiu! Na pewno nie raz zastanawiałeś się, co mógłbyś zorganizować na 50 urodziny. Poniżej przedstawimy Ci nie jeden pomysł na niespodziankę na 50 urodziny.

Pomysł na 50 urodziny

Organizacja imprez okolicznościowych, zwłaszcza tak okrągłych jak 50 urodziny, z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań. Każdy z nas chciałby, aby ten dzień wypadł jak najlepiej oraz by zapamiętać go jak najdłużej. Zaproszeni na taką imprezę goście chcą podarować jak najciekawszy i najbardziej trafiony prezent i świetnie się bawić. Kwestia samego prezentu również jest dość skomplikowana. Choć w Internecie możemy znaleźć nie jeden pomysł na prezent na 50 urodziny, większość z nich niestety dość mocno straciła na oryginalności i aby naprawdę zaskoczyć jubilata, musimy się bardzo postarać. Kwestią kluczową, jeśli chodzi o upominki, jest znajomość preferencji obdarowywanej osoby. Jeśli wiemy, co naprawdę lubi, czym interesuje się osoba, dla której planujemy niespodziankę na 50 urodziny, tym większa szansa, że prezent będzie trafiony.

Przygotowania, czyli co na 50 urodziny?

Planowanie organizacji 50 urodzin powinniśmy zacząć od kwestii podstawowych, a zarazem najważniejszych, to znaczy ile osób chcemy zaprosić, gdzie organizujemy imprezę oraz jakie atrakcje przewidujemy.

Wybór miejsca z pewnością uzależniony będzie od liczby uczestników. Jeśli na nasze 50 urodziny planujemy zaprosić tylko kilkoro przyjaciół lub członków rodziny, taką imprezę ze spokojem możemy zorganizować w domu. Jeśli natomiast na przyjęcie urodzinowe zaproszona będzie większa grupa gości, wówczas dużo lepszym wyborem będzie organizacja takiego wydarzenia w wynajętym do tego celu miejscu.

Prawda jest jednak dość banalna – niezależnie od tego, jaki pomysł na 50 urodziny mamy, zawsze możemy świetnie się bawić. Zarówno domówka, jak i urodziny w klubie, restauracji czy hotelu mogą być niezapomnianym przeżyciem. Wszystko w największym stopniu zależy bowiem od ludzi.

Niespodzianka na 50-te urodziny na wesoło

Jeśli chcesz, aby 50 urodziny, które organizujesz dla siebie lub bliskiej ci osoby, były zapamiętane na dłużej, warto całe przedsięwzięcie potraktować z humorem. Elementem, który z pewnością stworzy świetny urodzinowy klimat oraz doda imprezie odrobiny humoru, są chociażby dekoracje.

Na rynku mamy mnóstwo tego typu gadżetów. Możesz zaopatrzyć się w różnokolorowe balony, czapeczki lub rozmaite elementy przebrania. Świetnym pomysłem na 50 urodziny będą także wszelkiego typu dodatkowe atrakcje. W ostatnim czasie bardzo popularna jest fotobudka, w której zaproszeni goście mogą wykonać sobie mnóstwo zabawnych zdjęć. Kolejnym bardzo dobrym sposobem na niezapomniane, a jednocześnie zabawne 50 urodziny, jest zorganizowanie imprezy kostiumowej. Możesz wybrać dowolny motyw przewodni urodzin (np. lata 60.), bądź poprosić zaproszonych gości o przebranie się w dowolny sposób.

Pomysły na prezent, czyli co na 50 urodziny trzeba przygotować

Wielu z nas na pewno zastanawia się, jaki jest idealny pomysł na prezent na 50 urodziny. Kwestia ta może być dość problematyczna, gdyż jubilat w dniu swoich 50 urodzin powinien czuć się naprawdę wyjątkowo, zatem nie wykpimy się banalnym podarunkiem.

To doskonała okazja, aby spełnić najskrytsze marzenie jubilata. Dobrym pomysłem na oryginalny prezent na 50 urodziny może być po prostu zorganizowanie całej imprezy. Jeśli jednak ta opcja wydaje nam się niewystarczająco oryginalna, nie wpadajmy w panikę. W sieci pojawia się ostatnio coraz więcej bardzo ciekawych, niecodziennych pomysłów na prezent na 50 urodziny. Możemy wybierać spośród takich atrakcji jak: voucher do spa, kurs gry w golfa, lot awionetką czy nawet skok ze spadochronem. Do wyboru, do koloru! Najważniejsze jest to, aby prezent na 50 urodziny był jak najbardziej spójny z zainteresowaniami adresata.

Impreza na 50 urodziny

Jeszcze jednym wspaniałym pomysłem na organizację 50 urodzin jest zorganizowanie imprezy w hotelu. Obecnie bardzo dużo takich miejsc oferuje organizację przeróżnych imprez okolicznościowych. 50 urodziny zorganizowane w hotelu to ciekawa i wygodna opcja, ponieważ w zasadzie o nic nie musimy się martwić. Wszystko, począwszy od przygotowania posiłków, przez muzykę, na dodatkowych atrakcjach skończywszy, zorganizuje za nas obsługa hotelowa.

Jednym z miejsc, w którym śmiało możemy zorganizować 50 urodziny, jest Hotel Dana w Szczecinie. Piękny, zabytkowy budynek położony w samym centrum miasta z pewnością oczaruje wszystkich gości. Miejsce zapewnia kompleksową obsługę przyjęć. Co więcej, ma w ofercie wyjątkową salę - JW Club, która znajduje się w podziemiach hotelu, a dzięki niezwykłej oprawie przenosi w czasie do lat 20. i 30. XX wieku. JW Club to idealne miejsce na kameralne imprezy, takie jak 50 urodziny. Na uwagę z pewnością zasługuje również działająca w hotelu restauracja. Szczecin może być z niej naprawdę dumny, ponieważ została doceniona przez Żółty Przewodnik Gault & Millau i jest uznana za jedną z najlepszych w regionie. Serdecznie polecamy organizację urodzin w hotelu Dana – to wręcz idealny pomysł na 50 urodziny!

Abonnieren Sie unseren Newsletter Damit sind Sie bestens über aktuelle und günstige Angebote informiert!

Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen