Zaplanuj pobyt
Przyjazd 24
sty 2022
Wyjazd 25
sty 2022
Zaplanuj pobyt

Wiosenna przygoda w Szczecinie: city break, Wielkanoc, majówka

Wiosenna przygoda w Szczecinie: city break, Wielkanoc, majówka

W Polsce nie brak niezwykłych miejsc i miast, które warto zwiedzić. Szczecin to jedno z nich - Perła Północy, której gwiaździsty układ ulic jest oparty na wzorze paryskim. Na turystów czekają popularne zabytki, jak Zamek Książąt Pomorskich czy Wały Chrobrego, ale też nieodkryte zakamarki, na przykład piękna dzielnica Pogodno albo ogród różany. Nie brak również atrakcji dla miłośników przyrody: warto zobaczyć Jezioro Szmaragdowe czy popływać kajakiem po jeziorze Dąbie, a tajemnicza Puszcza Bukowa kusi leśnymi szlakami, po których można spacerować lub jeździć rowerem.

Po całym dniu wrażeń serdecznie zapraszamy do naszego hotelu, gdzie zapewniamy wypoczynek na najwyższym poziomie i wspaniałe wrażenia kulinarne.

Pobyt u nas to też znakomity pomysł na majówkę czy na... Święta Wielkanocne!

Aby poznać Szczecin i zakosztować wszystkich emocji, jakich może dostarczyć, jeden dzień to zdecydowanie za mało. Dlatego stworzyliśmy pakiety pobytowe, które pozwolą Państwu nie tylko dłużej cieszyć się wizytą w naszym pięknym mieście, ale też będą odpowiedzią na wszelkie potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy opcje ze śniadaniami lub z wyżywieniem HB, a także pobyt na Wielkanoc.

Pakiet City Break ze śniadaniami

Pakiet Wiosna w Szczecinie DE LUXE z wyżywieniem HB

Pakiet Wielkanoc w Szczecinie ze śniadaniami

Pakiet Wielkanocny DE LUXE z wyżywieniem HB

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij