Zaplanuj pobyt
Przyjazd 29
lis 2021
Wyjazd 30
lis 2021
Zaplanuj pobyt

WIGILIA FIRMOWA 2021

WIGILIA FIRMOWA 2021

Święta to ten najwspanialszy czas w roku, kiedy chcemy zasiąść razem przy stole i dzielić się radością. Wspólne ucztowanie w cudownej atmosferze, przy choince i gwiazdkowych dekoracjach, zbliża członków zespołu, a przełożonemu daje szansę na podziękowanie im za całoroczne zaangażowanie. Hotel Dana zapewni idealną przestrzeń na magiczny wieczór firmowy - taki, który sprawi wszystkim mnóstwo przyjemności i oczaruje zarówno smakiem, jak i nastojowym klimatem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto zorganizować wigilię firmową w Danie?

  • Jesteśmy zlokalizowani w centrum Szczecina, co zapewni wszystkim bezproblemowy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.
  • Jako obiekt dostosowany do potrzeb klientów biznesowych, potrafimy stanąć na wysokości zadania i zadbać o obsługę najwyższej jakości. Nasz dział sprzedaży ma ogromne doświadczenie i z chęcią służy pomocą w zakresie planowania oraz organizacji. Dopilnujemy wszystkich detali zgodnie z Waszymi życzeniami!
  • Nasze wnętrza zachwycają pięknym wyglądem w stylu retro i luksusowym wyposażeniem - trudno sobie wyobrazić lepszą oprawę na wigilijny wieczór.
  • Mamy aż 5 sal konferencyjno-bankietowych! Możesz zorganizować u nas zarówno duże przyjęcie w sali o powierzchni 270 m2, jak i kameralne spotkanie w jednej z mniejszych salek, by zapewnić pełen komfort i intymną atmosferę swoim współpracownikom.
  • Nasza kuchnia cieszy się ogromnym uznaniem Gości. Zostaliśmy już kilkakrotnie wyróżnieni przez prestiżowy Żółty Przewodnik Gault & Millau jako jeden z najlepszych lokali w Szczecinie!
  • Zadbamy o świąteczny klimat, który sprawi, że zaczniecie rozglądać się za Świętym Mikołajem... :)

Nasza  oferta jest różnorodona, więc na pewno znajdziesz idealną opcję dla Waszego zespołu. Przygotowaliśmy opcje kolacji serwowanej oraz bufetowej.

MENU SERWOWANE MENU BUFETOWE OPEN BAR


Jeśli chcesz zapytać o wolny termin, skontaktuj się z nami:

Dział Sprzedaży - sprzedaz@hoteldana.pl

Kierownik Gastronomii - m.karpowicz@hoteldana.pl

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij