Zaplanuj pobyt
Przyjazd 23
paź 2021
Wyjazd 24
paź 2021
Zaplanuj pobyt

STUDNIÓWKA 2021 w Hotelu Dana

STUDNIÓWKA 2021 w Hotelu Dana

Wyjątkowy bal studniówkowy wymaga odpowiedniej oprawy, która sprawi, że będzie to niezapomniany wieczór dla wszystkich maturzystów. Serdecznie zapraszamy Państwa do organizacji tego wspaniałego wydarzenia w naszych wnętrzach – eleganckich i stylowych, doskonale wpisujących się w podniosły nastrój, ale jednocześnie klimatycznych i zapewniających kameralną atmosferę, sprzyjającą wspólnej zabawie.

Hotel DANA to miejsce, które spełnia najwyższe nowoczesne standardy, a jednocześnie jest zakorzenione w historii Szczecina. Dzięki temu wszyscy Państwo poczujecie się wyjątkowo.

Naszym atutem jest również kuchnia, doceniona przez autorów prestiżowego Żółtego Przewodnika Gault & Millau. Dzięki przemyślanemu menu, skomponowanemu specjalnie na tę właśnie okazję, bal studniówkowy stanie się dla wszystkich Gości prawdziwym przeżyciem kulinarnym.

Ze względu na charakter naszych wnętrz swoją propozycję kierujemy do grup maksymalnie 140 osób.

OFERTA STUDNIÓWKOWA

Jeśli chcą Państwo zapytać o wolny termin, zapraszamy do kontaktu:


Dział Sprzedaży - sprzedaz@hoteldana.pl

Kierownik Gastronomii - m.karpowicz@hoteldana.pl

 


 

Za zdjęcie wykorzystane w artykule dziękujemy Pani Joannie Stołowicz oraz TheBestOfSzczecin. Modele: Konrad Mucha, Klaudia Kościelecka

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij