Zaplanuj pobyt
Przyjazd 29
lis 2021
Wyjazd 30
lis 2021
Zaplanuj pobyt

Wydarzenia

Wykwintna kolacja na wieczór panieński? Czemu nie!

Wieczór panieński, to impreza, którą zazwyczaj przeżywa się tylko raz w życiu w głównej roli. Na ich temat, podobnie jak na temat wieczorów kawalerskich krąży wiele negatywnych opinii, niesamowitych historii czy wręcz legend. 

Prawda jest jednak taka, że ta impreza mająca na celu opicie ostatnich dni „wolności” wcale nie musi zawsze wyglądać tak samo. Zależy to tak naprawdę od samych organizatorek, czyli przyjaciółek przyszłej Panny Młodej. To one decydują, gdzie odbędzie się impreza, kto będzie w niej uczestniczył i jakie atrakcje się pojawią. Coraz częściej panie decydują się nie tyle na szaloną noc spędzoną w różnych klubach, ile na wykwintną kolację w dystyngowanym miejscu.

Elegancka kolacja zamiast szalonej zabawy?

Prawda jest taka, że nie każdy przepada za klubową muzyką czy dyskotekami przepełnionymi ludźmi. Dla takiej przyszłej Panny Młodej impreza w tym stylu byłaby więc raczej karą, niż przyjemnością. Organizatorki wieczoru panieńskiego dobrze znają przyjaciółkę, która wychodzi za mąż i najlepiej wiedzą, co może sprawić jej przyjemność i radość. Nie ma żadnych sztywnych reguł dotyczących przebiegu wieczoru panieńskiego, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by zamiast suto zakrapianej imprezy zorganizować elegancką kolację w pięknym, luksusowym lokalu z kilkoma ciekawymi atrakcjami.

Wykwintny wieczór panieński w hotelu – jak może wyglądać?

Wiele hoteli o wysokim standardzie oferuje kilkudniowe pobyty z atrakcjami dla przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek. Do najchętniej wybieranych zaliczamy między innymi upiększające i relaksujące zabiegi SPA, które na kilka dni przed ślubem będą bardzo potrzebne zestresowanej Pannie Młodej. Może ona wybrać zabiegi na twarz oraz na całe ciało, a także relaksujące masaże. To bardzo miły prezent na wieczór panieński w tym stresującym czasie. Oprócz tego, można skorzystać z możliwości degustacji najlepszych światowych win czy innych smakołyków. To świetna zabawa, a przy tym ciekawe doświadczenie. Wykwintna kolacja z okazji wieczoru panieńskiego oczywiście będzie nieco inna niż zwykle serwowane w restauracji. W specjalnym menu znajdą się najlepsze potrawy podawane w lokalu składające się na przystawki, kilkudaniową kolację oraz deser. Podane zostaną także wyszukane alkohole, których być może wcześniej uczestniczki wieczoru panieńskiego nawet nie próbowały. Całe spotkanie może być uświetnione pokazem fajerwerków czy muzyką na żywo – oczywiście zgodnie z gustami przyszłej Panny Młodej. Jeżeli po kolacji uczestniczkom przyjdzie ochota na zabawę, można dodatkowo zorganizować zabawę przy grillu czy ognisku lub zabawę taneczną z DJ-em. Dla miłośniczek przygód świetną alternatywą będzie na przykład: paintball, off-road, kłady, wyprawa skuterami śnieżnymi w zimie czy inne „ekstremalne” rozrywki.

Wieczór panieński ma być miło wspominany

Niezależnie od tego, jakie atrakcje pojawią się na wieczorze panieńskim, najważniejsze jest to, by przyszła Panna Młoda naprawdę się dobrze bawiła i odprężyła. Przygotowania do ślubu mogą być bardzo obciążające i stresujące. Elegancka kolacja z kilkoma atrakcjami w postaci pobytu w SPA czy degustacji win sprawdzi się, gdy przyszła żona jest raczej introwertyczką i nie przepada za głośnymi imprezami, typowymi dla wieczorów panieńskich i kawalerskich przedstawianych w mediach. Dobra zabawa, relaks i dawka śmiechu pozwolą się rozluźnić i zapanować nad emocjami już w dniu ślubu tylko wtedy, gdy trafi w gusta przyszłej Panny Młodej. Będzie to porcja wspaniałych wspomnień, stanowiących dobry początek na nowej drodze życia. 

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij