Zaplanuj pobyt
Przyjazd 24
sty 2022
Wyjazd 25
sty 2022
Zaplanuj pobyt

Wydarzenia

Profesjonalne sale konferencyjne w Szczecinie

Coraz więcej hoteli przygotowuje ofertę nie tylko dla gości indywidulanych, ale także dla klientów biznesowych. Organizowanie konferencji, meetingów, szkoleń, warsztatów i wszelkiego rodzaju spotkań dla sporych liczebnie grup to nowe wyzwanie, któremu hotelarze wychodzą naprzeciw już od ładnych kilku- kilkunastu lat. Znalezienie profesjonalnej sali konferencyjnej graniczyło kiedyś z cudem, dzisiaj natomiast każdy szanujący się hotel ma co najmniej jedną taką salę, w której zorganizować można konferencję na wysokim poziomie. W Hotelu Dana dysponujemy aż pięcioma takimi salami, z których każda wyposażona jest w sprzęt audiowizualny, perfekcyjnie oświetlenie oraz możliwość całkowitego zaciemnienia a także wygodne siedziska i stoły przystosowane do pracy indywidualnej oraz w różnych konfiguracjach grupowych. Nasze sale konferencyjne połączone są systemem przesuwnych ścian, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Łączna powierzchnia sal – 360 m2 – to swoboda organizacji zarówno dużych konferencji, jak  kameralnych warsztatów czy eventów.

Oczywiście nawet najbardziej pracowite spotkanie nie ogranicza się wyłącznie do obowiązków. Godziny intensywnej pracy trzeba odreagować, a nowo zawartym znajomościom dać się rozwinąć w bardziej swobodnych warunkach. Hotel Dana, usytuowany w samym centrum Szczecina, to miejsce, z którego łatwo wyruszyć na podbój tego pięknego, tętniącego życiem miasta. Po całym dniu narad, burz mózgów oraz ważnych rozmów na ważne tematy, dobrze mieć świadomość, że nie trzeba ruszać w miasto samochodem i kłopotać się poszukiwaniem parkingów, nie ma konieczności zamawiania taksówek – wystarczy iść przed siebie i zwiedzać najpiękniejsze zakątki miasta, zaglądać do tętniących życiem kawiarenek i klubów. Szczecin jest miastem bardzo przyjaznym, doskonale skomunikowanym. Wprost zachęca do przyglądania się sobie z perspektywy pieszego. Zresztą po długich godzinach spędzonych w sali konferencyjnej nie ma chyba większej przyjemności, niż rozprostować kości i przewietrzyć głowę. A kiedy lepiej układają się myśli, jeśli nie podczas spaceru Wałami Chrobrego?

Oferta szyta na miarę

Biznes & Event to jedna z najlepszych stref konferencyjnych w szczecińskich hotelach. Dbamy o to, żeby wygoda naszych gości oraz funkcjonalność oddawanych do ich dyspozycji pomieszczeń zawsze była na pierwszym miejscu. Profesjonaliści pracujący w naszym hotelu zadbają o każdy etap przygotowań. Umiejętnie dostosują warunki hotelowe do zindywidualizowanych potrzeb poszczególnych klientów branżowych. Nasza oferta Biznes & Event zawsze jest szyta na miarę. Warto wspomnieć, że znajdująca się na miejscu restauracja gwarantuje gościom doskonałe posiłki i przekąski, a kawa i herbata dostępne są przez cały czas trwania konferencji bez ograniczeń.

Aby ułatwić organizatorom podjęcie decyzji, na naszej stronie internetowej znaleźć można precyzyjne opisy poszczególnych sal konferencyjnych. W każdym przypadku podajemy maksymalną ilość gości, którzy swobodnie pomieszczą się w układzie teatralnym, szkolny oraz U-shape a także bankietowym. Planując konferencję w Hotelu Dana można więc wziąć pod uwagę wszystkie rodzaje aktywności, jakie zamierzamy zaproponować jej uczestnikom: od obrad plenarnych, przez pracę w mniejszych grupach po swobodne rozmowy w kuluarach. Jeśli zwieńczeniem konferencji ma być uroczysty bankiet, Hotel Dana jest najlepszym możliwym miejscem w Szczecinie. Szczerze polecamy profesjonalne sale konferencyjne w Szczecinie w Hotelu Dana.

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij