Zaplanuj pobyt
Przyjazd 29
lis 2021
Wyjazd 30
lis 2021
Zaplanuj pobyt

Wydarzenia

Organizacja pierwszej komunii w Szczecinie

Imprezy okolicznościowe mają to do siebie, że jednoczą dawno niewidzianych członków rodziny. Mieszkańcy miast żyjący często w mieszkaniach o mniejszym metrażu nierzadko mają problem z zorganizowaniem komunii w swoich czterech ścianach. Czy w Szczecinie istnieją lepsze miejsca do zorganizowania takiego spotkania?

Pierwsza komunia święta dawniej i współcześnie

Stosunkowo do niedawna podejście do organizowania wielu imprez okolicznościowych było dalekie od współcześnie panujących zwyczajów. Tradycyjna komunia święta polegała na udaniu się na uroczystą mszę świętą, a następnie na uroczysty obiad w rodzinnym gronie. Najczęściej z przyczyn ekonomicznych impreza ta odbywała się w domu, a niekiedy z braku lepszego miejsca – w mieszkaniu. O ile miało to swój urok, to w praktyce często wiązało się to ze sporymi niedogodnościami. Nic dziwnego, że coraz więcej rodziców zmieniło podejście do tematu organizowania spotkań rodzinnych w dużym gronie.

Nowa moda polegająca na organizowaniu przyjęć komunijnych w specjalnie wynajętych do tego lokalach przyjęła się w polskich realiach nadzwyczaj szybko. Dostrzeżono korzyści płynące ze wspomnianego rozwiązania. Nawet zwykła kalkulacja kosztów zaczynała przemawiać za taką opcją. Po pierwsze do plusów w tym wypadku zalicza się duża przestrzeń pozwalająca ugościć w należyty sposób nawet kilkadziesiąt osób, a warunkach domowych rzadko kiedy jest to w ogóle możliwe. Ponadto należy pamiętać o możliwości wykupienia cateringu. Rodzice nie są już więc zmuszeni, żeby kilka dni bezpośrednio przed komunią organizować posiłki na własną rękę. Dodatkowo warto zauważyć, że nie są również zobligowani do obsługi gości, późniejszego sprzątania, co w praktyce pozwala im w pełni skupić się w tym jakże ważnym dla nich dniu.

Nowoczesność, wygoda i oszczędność

Szczecin nieprzypadkowo jawi się jako miasto odpowiednie do zorganizowania różnego typu imprez okolicznościowych, w tym także uroczystości komunijnej. To właśnie tutaj zlokalizowanych jest wiele atrakcyjnych obiektów pozwalających zrealizować okolicznościowe spotkanie w większym gronie. Z ciekawszych opcji z pewnością nie można zapominać o zlokalizowanym w dogodnym miejscu Hotelu Dana. Plusem organizowania pierwszej komunii jest to, że przyjezdni goście mogą też skorzystać z wielu dostępnych miejsc noclegowych.

W Hotelu Dana nad smakiem serwowanych potraw czuwa niezwykle doświadczony i ceniony szef kuchni - Arkadiusz Kanecki. Klienci w zależności od potrzeb mogą zdecydować się na indywidualnie dopasowane usługi z zakresu cateringu. Przestronna, w pełni klimatyzowana sala pozwala na swobodne rozmieszczenie kilkudziesięciu gości. Zważywszy na ilość udogodnień niewątpliwie można uznać ofertę szczecińskiego hotelu za jedną z ciekawszych opcji na zorganizowanie uroczystości komunijnej. Klient w niewygórowanej cenie ma zapewnione wszystko co niezbędne, w tym także wzorową obsługę kelnerską. Finalnie, kiedy dokona on podliczenia, z pewnością dojdzie do wniosku, że organizacja imprezy w obiekcie takim jak Hotel Dana jest dla niego czystą oszczędnością czasu, pieniędzy i często też niepotrzebnych nerwów. Powierzając wszystko fachowcom ma się pewność, że każdy uzgodniony detal zostanie dopięty na przysłowiowy ostatni guzik.

Organizacja komunii nie musi już przyprawiać rodziców o zawroty głowy. Wystarczy, że powierzą ją obiektom takim jak Hotel Dana, a wszystko potoczy się po ich myśli, bez narażenia na wysokie koszty z tego tytułu. Na dobrą sprawę ciężko o lepsze rozwiązanie.

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij