Zaplanuj pobyt
Przyjazd 25
sty 2022
Wyjazd 26
sty 2022
Zaplanuj pobyt

Wydarzenia

Hotel Dana po raz trzeci partnerem szczecińskiego Triathlonu

21 lipca, już po raz szósty, w Szczecinie odbędą się prestiżowe zawody dla ludzi z żelaza – Triathlon Szczecin 2019. Po raz trzeci bazą noclegową dla uczestników triathlonu będzie Hotel DANA Business&Conference. W klasycznej saunie parowej i saunie suchej w ekskluzywnej strefie SPA&Wellness zawodnicy będą mogli znaleźć relaks i ukojenie po męczących zmaganiach. Wygodne łóżko i świeża, dobra jajecznica na śniadanie w hotelowej restauracji z pewnością warte będą jeszcze nie jednej wizyty w naszym hotelu.

Triathlon Szczecin to ostatnia z cyklu czterech wyjątkowych imprez triathlonowych Tri Tour 2019. Co roku na tę imprezę przyjeżdżają setki zawodników z całej Polski. W tym roku według organizatorów triathlonu, Miasta Szczecin i KS TRI TOUR, ma być ich wyjątkowa liczba.

Uczestnicy mają do wyboru trzy dystanse: popularną “ćwiartkę” 56,5 km, wymagającą “połówkę” 112,99 km oraz sprint – 28,25 km, a do pokonania trasę pływacką w czystych wodach Odry, trasę rowerową po nowoczesnej dwupasmowej Drodze Krajowej nr 10 i trasę biegową wzdłuż Odry po Nabrzeżu Starówka i nabrzeżu Wieleckim. Trasa rowerowa jest bezpieczna i komfortowa, po doskonałym asfalcie, zaś biegowa całkowicie płaska, a bliskość rzeki zapewni uczestnikom przyjemnie chłodzącą bryzę.

Jesteśmy przekonani, że w tym roku zawodnicy ustanowią tu nowe rekordy życiowe. Trzymamy kciuki!!!

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij