Zaplanuj pobyt
Przyjazd 29
lis 2021
Wyjazd 30
lis 2021
Zaplanuj pobyt

Wydarzenia

Hotel DANA dla Szlachetnej Paczki

Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze! 

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka.

Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. 

Cieszymy się, że jesteście częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.


 

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

8 grudnia 2018 roku odwiedziliśmy Panią Wiesławę z rodziną, która pracowała w Z.P.O DANA. Z uśmiechem nas przywitały serdecznie przytulając. Na początku zostały wniesione tylko 3 kartony i Pani Wiesława już była uradowana, ale jakże wielkie było zdumienie i zaskoczenie, kiedy wnoszeniu nie było końca. Rodzina była w szoku i nie dowierzała, że otrzymała 20 paczek. Byli bardzo przejęci, ale zarazem szczęśliwi. Jeden z wolontariuszy był przebrany w strój elfa, który wniósł prezent specjalny dla Kacperka. 

Radość dziecka była bezcenna. Kacperek od razu rozpakował pudełko, w którym były wymarzone wozy strażackie, które otrzymał w ilości 3 sztuk :-). Obie Panie popłakały się ze wzruszenia, a my czuliśmy, że jesteśmy świadkami prawdziwie pięknych chwil.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Dziękuję za współpracę i pomoc przy tworzeniu paczki. Państwa dobre serca, wyjątkowe zaangażowanie i troska o los tej rodziny bardzo mnie wzruszyły. Cieszę się, że mamy tak cudownych ludzi obok, przyjaciół, współpracowników i znajomych, zaangażowanych i życzliwych, dzięki którym te Święta pozostaną wyjątkowe i niezapomniane. Nie tylko dla mnie, ale również dla obdarowanej rodziny. Było to dla mnie piękne przeżycie i niesamowite doświadczenie. Wspomnienia ze spotkania z rodziną pozostaną ze mną na długo. Jednocześnie, z okazji zbliżających się świąt chciałabym życzyć Państwu wszystkiego, co najlepsze - szczęścia, radości, ciepła rodzinnego, spokoju i wielu, wielu powodów do uśmiechu. Dziękuję raz jeszcze!

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

W nocy podczas pracy nie mogłam przestać myśleć jak wspaniałymi ludźmi jesteście. Mam nadzieje, ze w przyszłym roku będę tą, która podaruje innym szczęście. Dziękuję z całego serca w imieniu całej mojej rodziny.

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij