Zaplanuj pobyt
Przyjazd 24
maj 2022
Wyjazd 25
maj 2022
Zaplanuj pobyt

Wydarzenia

Biznesowe spotkania w najlepszym miejscu w Szczecinie

Przepełniony zabytkami, tętniący życiem, wielobarwny Szczecin to miasto, w którym – wbrew pozorom – bez trudu można znaleźć miejsca zapewniające dyskrecję, spokój i ciszę. Jednym z nich jest położony w centrum miasta Hotel Dana. Z jakich względów ten właśnie obiekt nadaje się na organizację poufnych spotkań?

Przepełniony zabytkami, tętniący życiem, wielobarwny Szczecin to miasto, w którym – wbrew pozorom – bez trudu można znaleźć miejsca zapewniające dyskrecję, spokój i ciszę. Jednym z nich jest położony w centrum miasta Hotel Dana. Z jakich względów ten właśnie obiekt nadaje się na organizację poufnych spotkań?

Atrakcyjna lokalizacja

Najważniejszą zaletą hotelu jest jego lokalizacja. Hotel znajduje się w centrum Szczecina, co powoduje, że nietrudno tu dotrzeć nawet z dość odległych obszarów. Dobre skomunikowanie to podstawa zarówno w biznesie, jak i spotkaniach prywatnych. Z drugiej strony obiekt został tak usytuowany, aby nic nie rozpraszało przybyłych na wymagające skupienia rozmowy czy nie zakłócało intymnej atmosfery.

Kompleksowa obsługa

Poufne biznesowe spotkania wymagają odpowiedniej oprawy. Dlatego Hotel Dana dba o to, aby gościom niczego nie zabrakło. Goście biznesowi mają do swojej dyspozycji:

 • klimatyzowane sale, które można dostosować indywidualnie do potrzeb przebywających w nich osób – jest to możliwe dzięki ich specjalnej konstrukcji czyli zastosowaniu przesuwanych ścian modułowych;

 • niezbędne wyposażenie – dzięki czemu na miejscu można poprowadzić profesjonalny panel dyskusyjny;

 • profesjonalną obsługę – dyskrecja gości to dla nas podstawa, więc dbamy o to, aby nikt ani nic nie zakłóciło ich spokoju.

Osoby prywatne z kolei mogą liczyć na:

 • nocleg w eleganckim pokoju specjalnie udekorowanym na tą okazję;

 • śniadanie do łóżka – na życzenie (lub standardowo w formie bufetu);

 • możliwość skorzystania z sauny;

 • szlafroki w pokoju;

 • kosz z owocami i schłodzonym winem – na przywitanie.

W pełni komfortowy pobyt

Aby zaplanowane spotkanie można było zaliczyć do udanych niezmiernie ważny jest komfort samego pobytu. Hotel Dana również pod tym względem spełnia potrzeby swoich gości zapewniając im luksusowe warunki. Na przybyłych czekają stylowe, modnie i estetycznie urządzone pokoje. W każdym znajduje się łazienka, darmowe WiFi oraz wiele dodatkowych udogodnień, jak na przykład telewizja satelitarna. Łącznie jest to aż 100 pokoi o różnym standardzie – w tym także jeden dostosowany w pełni do potrzeb osób niepełnosprawnych. Goście mogą też korzystać z bogatej strefy SPA, a nadmiar adrenaliny pozostawić na wygodnej siłowni. Ponadto zadbaliśmy, aby każdy z przybyłych mógł czuć się w pełni „zaopiekowany” udostępniając recepcję 24h/dobę.

Atrakcje idealne na czas wolny

Osoby biorące udział w poufnych negocjacjach biznesowych czy odbywające prywatne spotkanie, potrzebują nie tylko dyskrecji, ale również czasu, który mogą spędzić na przyjemnościach. Hotel Dana jest również przygotowany na tą okoliczność. Na życzenie możemy przygotować wystawny bankiet, jak i bardziej kameralne przyjęcie. W przestrzeni hotelowej znajduje się również ekskluzywne SPA umiejscowione w podziemnej części lokalu, co pozwala na chwile prawdziwego odprężenia, wyciszenia i relaksu. Strefa SPA i Fitness oferuje komfortowe warunki każdemu, kto zechce z nich skorzystać. Taki pobyt może stanowić doskonałe zwieńczenie każdego ważnego dla naszych gości spotkania.

Bliskość najlepszych atrakcji Szczecina

Szczecin to miasto pełne zróżnicowanych atrakcji. Lokalizacja hotelu Dana sprzyja łatwemu dostępowi do nich. Oznacza to, że każde – zarówno biznesowe, jak i czysto prywatne – spotkanie można okrasić wizytą w takich miejscach, jak na przykład:

 • Wały Chrobrego 1,5 km

 • Filharmonia Szczecińska 1,5 km

 • Zamek Książąt Pomorskich 1,6 km;

 • Ogród Różany 2,5 km

 • Hala Widowiskowo Sportowa AZOTY Arena 5,5 km.

Jak widać znajdują się one w dość bliskim sąsiedztwie z hotelem. Fakt ten można wykorzystać uprzyjemniając zaplanowany wyjazd o wycieczkę do wybranego miejsca.

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij