Zaplanuj pobyt
Przyjazd 25
sty 2022
Wyjazd 26
sty 2022
Zaplanuj pobyt

Z Hotelu Dana do Opery na Zamku - zapraszamy!

Z Hotelu Dana do Opery na Zamku - zapraszamy!

Mamy świetne wiadomości dla wszystkich melomanów - niedawno ruszyła sprzedaż biletów na nowy sezon artystyczny w szczecińskiej Operze na Zamku!

Tylko dla Gości hotelu w Szczecinie na specjalne hasło obowiązuje 20% zniżki - zapytaj o nie w recepcji podczas rezerwacji: recepcja@hoteldana.pl.

Serdecznie polecamy!

Szczecińska opera to jedyny w Polsce teatr mieszczący się w średniowiecznym zamku. Sala główna wyposażona jest w najnowsze zdobycze techniki, co sprawia, że panują w niej optymalne warunki do słuchania i oglądania spektakli.

  • W związku z ograniczeniami związanymi z wprowadzonym stanem epidemii i obowiązującymi obecnie wytycznymi, sprzedaż biletów obejmuje tylko połowę miejsc na widowni. Dla członków najbliższej rodziny istnieje możliwość zakupu miejsc obok siebie. Opera prosi o zabranie ze sobą maseczki i noszenie jej po wejściu do budynku teatru, dezynfekowanie rąk po wejściu do budynku oraz zachowanie bezpiecznych odstepów między sobą.

Opera na Zamku oferuje widzom zróżnicowany repertuar. W tym sezonie zobaczymy m.in. klasyczne opery: Carmen, Romeo i Julia oraz Madama Butterfly, a także uwielbiane przez widzów Dokręcanie śruby.

Warte polecenia są widowiska baletowe: Dzieci z dworca Zoo, Proces czy Dziadek do orzechów.

Nie zabraknie też lekkich i zabawnych spektakli - w repertuarze pojawia się operetka Zemsta nietoperza, opera komiczna Cosi fan tutti oraz musical Crazy for You.

Tymczasem w styczniu odbędzie się premiera musicalu My Fair Lady!

Aktualny repertuar Opery na Zamku jest dostępny tutaj: sprawdź repertuar.

  • Uwaga, opera jest dostępna również dla widzów z Niemiec! Wszystkie spektakle z wyjątkiem Crazy for You i Carmen są z napisami w j. niemieckim. Zemsta nietoperza śpiewana jest po niemiecku, dialogi w j. polskim z napisami w j. niemieckim.

Aby skorzystać z 20% zniżki, należy po dokonaniu rezerwacji w naszym hotelu poprosić recepcję o podanie hasła. Umożliwia ono zakup tańszych biletów bezpośrednio w kasie opery, przez telefon lub przez wiadomość mailową. Szczegóły kontaktowe: tutaj.


Harmonogram sprzedaży biletów:

Od 7 lipca sprzedaż biletów na wydarzenia zaplanowane w repertuarze we wrześniu i październiku 2020 r.

Od 1 września sprzedaż biletów na wydarzenia zaplanowane w repertuarze do końca roku 2020.

Uprzejmie informujemy, że kasa Opery na Zamku w lipcu i sierpniu będzie czynna od wtorku do czwartku w g. 12-17.

Informacji dotyczących zakupu biletów uzyskać można w tych samych godzinach, pod numerami telefonów: 91 43 48 104 oraz 91 43 48 106.

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij