Zaplanuj pobyt
Przyjazd 24
sty 2022
Wyjazd 25
sty 2022
Zaplanuj pobyt

Wspieramy medyków! Nasze pokoje dla personelu medycznego

Wspieramy medyków! Nasze pokoje dla personelu medycznego

Już od piątku 10 kwietnia Hotel Dana udostępnia swoje pokoje pracownikom służby zdrowia, którzy wskutek walki z rozprzestrzeniającym się wirusem COVID-19 są narażeni na ryzyko infekcji.

To działanie w ramach akcji szczecińskiej Okręgowej Izby Lekarskiej „Mieszkanie dla medyka”, która ma na celu ochronę rodzin personelu medycznego przed zakażeniem. W akcji bierze już udział kilka innych obiektów, a miasto przekazało 68 mieszkań.

W Hotelu Dana zakwaterowanych zostanie kilkudziesięciu pracowników służby zdrowia: lekarzy, pielęgniarek, ratowników i laborantów na co dzień zmagających się z koronawirusem w szpitalu jednoimiennym przy ul. Arkońskiej. Hotel został odpowiednio przygotowany i wyposażony we wszystkie niezbędne środki ochrony, tak by zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa. Wyznaczone zostały także szczegółowe zasady postępowania dla personelu hotelowego.

- W porozumieniu z Panem Piotrem Krzystkiem, Prezydentem Szczecina, udostępniliśmy nieodpłatnie 100 pokoi dla pracowników służby zdrowia. W każdym jest łazienka, telewizja satelitarna, Wi Fi i czajnik do przygotowania kawy czy herbaty. Jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć walkę z wirusem i zapewnić noclegi medykom – mówi dyrektor Hotelu Dana Marzena Bednarczyk. – Mamy pewność, że pracownicy służby zdrowia, wracając po dyżurze, będą mogli u nas wypocząć, czuć się komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie. Zadbaliśmy też o to, by zabezpieczyć się przed możliwością rozprzestrzeniania się choroby oraz by nasz personel nie był wystawiony na ryzyko.

Obiekt podzielony jest na dwie strefy, jedna przeznaczona jest dla medyków, druga dla personelu hotelowego. Wszyscy pracownicy są wyposażeni w środki ochrony indywidualnej i otrzymali szczegółowe instrukcje dotyczące pracy w warunkach nadzwyczajnych.

Piszą o nas:

https://jwc.pl/a/356,hotel-dana-dolacza-do-akcji-mieszkanie-dla-medyka

https://24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/hotel-dana-dolaczyl-do-akcji-mieszkanie-dla-medyka/

https://www.se.pl/szczecin/koronawirus-coraz-wiecej-mieszkan-dla-medykow-kolejny-szczecinski-hotel-dolaczyl-do-akcji-aa-DZop-t5iL-4Gy4.html

https://radioszczecin.pl/1,403820,wiecej-mieszkan-dla-medykow-walczacych-z-epidemi

http://prestizszczecin.pl/wiadomosci/2020-04-14/hotel-dana-wspiera-medykow

https://infoludek.pl/w-skrocie/hotel-dana-wspiera-medykow/

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij