Zaplanuj pobyt
Przyjazd 25
sty 2022
Wyjazd 26
sty 2022
Zaplanuj pobyt

Niezwykła sesja fotograficzna - The Best of Szczecin

Niezwykła sesja fotograficzna - The Best of Szczecin

Na początku stycznia nasz hotel zamienił się w plan zdjęciowy! Pani Ewa Cudnik z @TheBestOfSzczecin zorganizowała w naszych wnętrzach wyjątkowy plener fotograficzny, w którym wzięło udział kilkunastu uzdolnionych twórców.

@TheBestOfSzczecin to wyjątkowa i pierwsza w Szczecinie całkowicie niezależna witryna społeczno-kulturalna na Instagramie, której celem jest eksplorowanie naszego miasta okiem jego utalentowanych mieszkańców. Skupia wszystkich "zwykłych" ludzi, których Szczecin inspiruje do twórczych poszukiwań, pisarzy, producentów rękodzieła i oczywiście fotografów - jednym słowem - ludzi z pasją, którzy sprawiają, że w tym mieście żyje się ciekawiej. Ideą profilu, prowadzonego od roku w mediach społecznościowych przez Ewę Cudnik, jest przedstawienie Szczecina jako dumnego miasta z fascynującą przeszłością, którego kreatywni mieszkańcy tworzą Sztukę przez duże S! 

W naszym hotelu grupa szczecińskich pasjonatów fotografii i modelingu miała okazję zorganizować niezwykłą sesję w stylizacji lat dwudziestych XX wieku. Jej fantastyczne efekty możecie obejrzeć w zakładce W obiektywie. Gorąco polecamy, ujęcia są zachwycające i doskonale oddają klimat hotelu Dana!

 

Zdjęcie: Magdalena Bednarek @evileye_meg, modelka @claudiakoss

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij