Zaplanuj pobyt
Przyjazd 25
sty 2022
Wyjazd 26
sty 2022
Zaplanuj pobyt

Rozwijaj swój biznes!

Rozwijaj swój biznes!

Najlepszy czas na zaplanowanie przyszłości Twojej firmy jest właśnie teraz. Możesz stworzyć scenariusz, według którego będziesz postępować w kolejnych miesiącach. Co warto w nim uwzględnić?

Spotkania!

Dzięki nim możesz nie tylko budować relacje, ale też bepośrednio przekazywać konkretną wiedzę, poznawać klientów, partnerów i pracowników w mniej formalnych okolicznościach czy budować swój wizerunek jako eksperta w danej dziedzinie.

Pewnie zastanawiasz się, jak zaplanować spotkanie w czasie, kiedy nie wiadomo, jak rozwinie się sytuacja.

Podpowiadamy:

w Hotelu Dana możesz liczyć na dużą elastyczność i korzystne warunki anulacji. Nie musisz się obawiać, że poniesiesz wysokie koszty za wydarzenie, które nie dojdzie do skutku. Przygotujemy ofertę tak, by warunki i terminy były dla Ciebie dogodne.

A co jeśli datę będzie trzeba zmienić?

Na pewno znajdziemy dla Ciebie inny dostępny termin i pomożemy przełożyć całe wydarzenie.

No dobrze, to o jakim spotkaniu warto pomyśleć?

W dobie kryzysu większość z nas ma nieco więcej czasu. Być może warto to wykorzystać i nawiązać kontakt ze specjalistami, których wiedza zainteresuje Twoich klientów? Taka relacja mogłaby przerodzić się w zalążek koncepcji bardzo ciekawej konferencji, o której może zrobić się głośno!

Jeśli to Ty jesteś ekspertem w swojej dziedzinie i dysponujesz zasobem informacji, które mogą być cenne dla innych, może warto pomyśleć o szkoleniu - na przykład dla Twoich pracowników czy też dla firm, które dostarczają usługi komplementarne w stosunku do Twoich. W ten sposób dowiedzą się czegoś więcej o Twojej działalności i będą mogli lepiej sprostać Twoim oczekiwaniom. To również okazja do lepszego poznania się nawzajem, wymiany doświadczeń i burzy mózgów, która pozwoli wypracować strategię wspólnej promocji.

Innym dobrym pomysłem jest organizacja wydarzenia z atrakcjami. Miły akcent po zakończeniu trudnego okresu na pewno wzbudzi pozytywne emocje wokół Twojej firmy. Może to być forma podziękowania klientom za to, że nie opuścili Cię mimo utrudnień i korzystali z Twoich usług online, a może ukłon w stronę pracowników czy partnerów, którzy dawali z siebie wszystko, by w okresie kwarantanny Twój biznes nadal rozkwitał. Taki event mógłby przybrać formę odświętnego bankietu, ale też kolacji biznesowej czy warsztatów integracyjnych.

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz skonsultować swoje pomysły lub po prostu zapoznać się bliżej z naszą ofertą - koniecznie skontaktuj się z nami!

Nasza specjalistki ds. sprzedaży, Agnieszka i Ola, z przyjemnością pomogą rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości, a także dobrać odpowiedni termin i zaplanować wyjątkowe wydarzenie.

Napisz do nas: sprzedaz@hoteldana.pl

Dzięki, że jesteś z nami!

#WpadnijDoDany

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij