Zaplanuj pobyt
Przyjazd 24
sty 2022
Wyjazd 25
sty 2022
Zaplanuj pobyt

Bezpieczna konferencja w Hotelu Dana

Bezpieczna konferencja w Hotelu Dana

Drodzy Organizatorzy,

Wiemy, że planowanie wydarzeń w dobie koronawirusa jest ogromnym wyzwaniem. Wszyscy razem musimy dążyć do zapewnienia pełni bezpieczeństwa uczestnikom i czujnie monitorować aktualne wytyczne, jednocześnie dbając o komfort i satysfakcję Gości oraz o korzyści biznesowe.

Hotel Dana**** Business & Conference to miejsce, w którym pomożemy Wam odpowiedzialnie zorganizować wydarzenie. Zadbamy o to, by okazało się sukcesem, a obostrzenia nie wpłynęły na najwyższą jakość usług ani zadowolenie Gości.

Ze swojej strony jesteśmy przygotowani na organizację eventów w bezpieczny sposób:

  1. Nasze sale konferencyjne i ich wyposażenie podlegają procedurom dezynfekcji. Pilnujemy ich ścisłego realizowania. Pomieszczenia są też regularnie wietrzone.
  2. Ustawienia stołów dokonujemy z uwzględnieniem zalecanego odstępu – każdy uczestnik wydarzenia może liczyć na zachowanie odpowiedniej przestrzeni osobistej, dzięki której uniknie bezpośredniego kontaktu z innymi osobami.
  3. W częściach wspólnych (na wejściu, przy recepcji, przy windach itp.) udostępniliśmy dozowniki z płynem odkażającym. Dodatkowo wzmożyliśmy działania regularnego dezynfekowania najczęściej dotykanych powierzchni takich jak: poręcze, klamki, blaty czy przyciski w windach.
  4. Przerwy kawowe i posiłki serwujemy w sposób pozwalający na zachowanie higieny oraz właściwych odstępów. Stacje bufetowe będą rozdzielone na kilka miejsc w sali, tak by uniknąć niepotrzebnych skupisk.
  5. Pośród całego personelu wdrożone zostały procedury szkoleniowe zgodnie z najnowszymi wytycznymi ds. bezpieczeństwa i BHP, udostępnione zostały środki ochrony osobistej oraz płyny do dezynfekcji.
  6. Wszyscy nasi Goście są proszeni o wypełnienie ankiety na temat stanu zdrowia.

 

Również Wam, Organizatorom, polecamy podjęcie określonych działań:

  1. Na początek można przemyśleć ograniczenie ilości zaproszonych uczestników, tak by uniknąć zbyt dużej liczebności, a ponadto rozplanować przyjazdy na określone godziny.
  2. Warto zalecić Gościom zaopatrzenie się w maseczki i rękawiczki, które będą zakładać w trakcie przebywania w częściach wspólnych. Polecamy też zachęcanie Gości do korzystania z indywidualnych środków transportu.
  3. Na etapie dostarczania informacji organizacyjnych można przesłać uczestnikom rządowe instrukcje dotyczące zasad postępowania, poinformować ich o zabezpieczeniach w hotelu, np. o dostępności płynów dezynfekcyjnych i konieczności wypełnienia ankiety na temat stanu zdrowia. Warto też byłoby określić postępowanie w przypadku złego samopoczucia, np. poprosić o kontakt z właściwą osobą po stronie organizatora w takiej sytuacji.
  4. Dodatkowym atutem będzie zapewnienie wszystkim uczestnikom własnych długopisów i innych materiałów piśmienniczych.

Mamy nadzieję, że te informacje i wskazówki pomogą Wam zaplanować idealne wydarzenia biznesowe w nowej rzeczywistości, a uczestnicy docenią zapewnione im bezpieczne warunki.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży – Agnieszka Bloch doradzi w kwestiach organizacyjnych, wyjaśni i opowie więcej na temat naszej oferty i podjętych działań:

sprzedaz@hoteldana.pl

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij