Plan your stay
Arrival 17
Oct 2021
Departure 18
Oct 2021
Plan your stay

WIGILIA FIRMOWA 2020

WIGILIA FIRMOWA 2021

Święta to ten najwspanialszy czas w roku, kiedy chcemy zasiąść razem przy stole i dzielić się radością. Wspólne ucztowanie w cudownej atmosferze, przy choince i gwiazdkowych dekoracjach, zbliża członków zespołu, a przełożonemu daje szansę na podziękowanie im za całoroczne zaangażowanie. Hotel Dana zapewni idealną przestrzeń na magiczny wieczór firmowy - taki, który sprawi wszystkim mnóstwo przyjemności i oczaruje zarówno smakiem, jak i nastojowym klimatem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto zorganizować wigilię firmową w Danie?

  • Jesteśmy zlokalizowani w centrum Szczecina, co zapewni wszystkim bezproblemowy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.
  • Jako obiekt dostosowany do potrzeb klientów biznesowych, potrafimy stanąć na wysokości zadania i zadbać o obsługę najwyższej jakości. Nasz dział sprzedaży ma ogromne doświadczenie i z chęcią służy pomocą w zakresie planowania oraz organizacji. Dopilnujemy wszystkich detali zgodnie z Waszymi życzeniami!
  • Nasze wnętrza zachwycają pięknym wyglądem w stylu retro i luksusowym wyposażeniem - trudno sobie wyobrazić lepszą oprawę na wigilijny wieczór.
  • Mamy aż 5 sal konferencyjno-bankietowych! Możesz zorganizować u nas zarówno duże przyjęcie w sali o powierzchni 270 m2, jak i kameralne spotkanie w jednej z mniejszych salek, by zapewnić pełen komfort i intymną atmosferę swoim współpracownikom.
  • Nasza kuchnia cieszy się ogromnym uznaniem Gości. Zostaliśmy już kilkakrotnie wyróżnieni przez prestiżowy Żółty Przewodnik Gault & Millau jako jeden z najlepszych lokali w Szczecinie!
  • Zadbamy o świąteczny klimat, który sprawi, że zaczniecie rozglądać się za Świętym Mikołajem... :)

Nasza  oferta jest różnorodona, więc na pewno znajdziesz idealną opcję dla Waszego zespołu. Przygotowaliśmy opcje kolacji serwowanej oraz bufetowej.

MENU SERWOWANE MENU BUFETOWE OPEN BAR


Jeśli chcesz zapytać o wolny termin, skontaktuj się z nami:

Dział Sprzedaży - sprzedaz@hoteldana.pl

Kierownik Gastronomii - m.karpowicz@hoteldana.pl

Subscribe to our newsletter Most recent promotions and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close