Plan your stay
Arrival 29
Nov 2020
Departure 30
Nov 2020
Plan your stay

1st Communion Reception

1st Communion Reception

First Holy Communion is a very important event in the life of the child and his family. It is worth, therefore, to ensure that the Communion party has a proper setting. We are able to help you with this. Dana is the perfect communion hotel that will give your family everything you need. We have knowledge and experience thanks to which the organization of communion in our performance is at the highest level.

Niezależnie od tego, czy zależy ci na kameralnym przyjęciu komunijnym, czy też chcesz zgromadzić przy stole całą swoją rodzinę, możesz mieć pewność, że w naszym hotelu znajdziesz to, czego szukasz. Zadbamy o idealną atmosferę, a goście z daleka z powodzeniem mogą spędzić noc w naszych komfortowych, doskonale wyposażonych i eleganckich pokojach.

Komfortowo urządzona sala

Sale na przyjęcia komunijne w naszym hotelu są doskonale urządzone. Odpowiednie ułożenie stołów i krzeseł, elegancka oprawa stołu oraz tematyczne, wysublimowane dekoracje sprawiają, że sale w naszym hotelu nie tylko prezentują się doskonale, ale również są w stanie zapewnić maksymalny komfort i wygodę. Przekonało się o tym już wiele rodzin, które skorzystały z naszej oferty.

Wyjątkowe menu na komunię

Na przyjęciu komunijnym nie może zabraknąć dobrego jedzenia. Ciepły obiad, elegancki tort czy smakowite przekąski sprawiają, że wspólne świętowanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Dlatego też dbamy o to, by menu na komunię, które proponujemy naszym gościom, było różnorodne i smakowite. Z pewnością każdy z nich znajdzie więc coś dla siebie.

Posiłki na komunię, jakie oferujemy naszym gościom, przygotowywane są z wysokiej jakości, świeżych produktów, pochodzących od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dania spełnią twoje oczekiwania. Tym bardziej, że dbamy nie tylko o ich smak, ale również elegancki sposób podania - wszystko po to, by przyjęcie było niezapomnianą uroczystością.

Marek Karpowicz

kierownik gastronomii

tel. +48 91 820 7722

e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl

Subscribe to our newsletter Most recent promotions and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close