Plan your stay
Arrival 19
Jan 2020
Departure 20
Jan 2020
Plan your stay

Conference and training rooms

Conference and training rooms

Organizujesz konferencję w Szczecinie i poszukujesz miejsca, które zapewni ci idealne warunki? Postaw na Hotel Dana. To obiekt mieszczący się w zabytkowym, ponad stuletnim budynku, który jest jednak w stanie zapewnić ci nowoczesne wyposażenie i idealne warunki. Wśród sal konferencyjnych w Szczecinie nasz hotel nie ma sobie równych.

Potwierdzają to liczne głosy firm oraz event managerów, którzy korzystając z naszej oferty wynajmują sale konferencyjne oraz sale szkoleniowe. Zapewniamy bowiem nie tylko komfortowe warunki, ale również kompleksowe wsparcie, dzięki któremu organizacja konferencji w Szczecinie staje się znacznie łatwiejsza. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.

Odpowiednie wyposażenie

W Hotelu Dana znajdziesz wszystko to, co może przydać się podczas wydarzenia. Dbamy bowiem o to, by niezbędne wyposażenie było zawsze pod ręką naszych gości. Posiadamy nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, rzutniki, projektory, ekrany oraz wiele innych, przydatnych urządzeń. Zapewniamy również dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu, który ułatwi komunikację czy wymianę informacji. 

Baza noclegowa

Organizujesz konferencję w Szczecinie, ale jej uczestnicy będą z różnych miast Polski? Nie martw się. Wybierając hotel Dana zapewniasz nie tylko komfortowe warunki podczas szkolenia lub konferencji, ale również masz dostęp do bazy noclegowej dla uczestników wydarzenia. Chętnie udostępnimy bowiem nasze wygodne pokoje hotelowe w dobrej cenie. Pokoje dostępne w naszym hotelu wyróżnia elegancki wystrój, który sprawia, że wypoczynek w nich jest prawdziwą przyjemnością. Są także kompleksowo wyposażone - możesz więc mieć pewność, że każdy z uczestników będzie miał pod ręką wszystko to, czego może potrzebować. 

Zapewniamy smaczny i wyszukany catering

Szkolenia i konferencje często trwają wiele godzin. Trudno byłoby więc przeprowadzać je bez posiłków dla uczestników i prelegentów/szkoleniowców. Na szczęście, wybierając ofertę Hotelu Dana nie musisz już samodzielnie poszukiwać firmy cateringowej, która zaserwuje napoje czy przekąski. Wszystkim zajmiemy się sami. Co więcej, zrobimy to dobrze.

Oferujemy smaczny i wyszukany catering, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dbamy o to, by oferowane przez nas dania i przekąski były różnorodne - tak, by każdy z uczestników mógł znaleźć coś, co lubi. Nasze dania nie tylko doskonale smakują, ale również wyglądają - co jest dodatkowym atutem naszej oferty.

Wybierz nasz hotel

Podsumowując, Hotel Dana to idealne sale szkoleniowe i konferencyjne w Szczecinie, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania. Jeśli więc poszukujesz profesjonalistów, dzięki którym organizacja konferencji będzie znacznie łatwiejsza - koniecznie skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązania, dzięki którym twój event będzie udany.

Skontaktuj się z nami!

 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

konferencje, szkolenia, biura podróży

Natalia Laska

+48 91 820 7733

n.laska@hoteldana.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

konferencje, szkolenia, biura podróży

Agnieszka Bloch

 +48 91 820 7755

a.bloch@hoteldana.pl

 

Subscribe to our newsletter Most recent promotions and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close