Plan your stay
Arrival 23
Oct 2021
Departure 24
Oct 2021
Plan your stay

Christening Set Up

Christening Set Up

Holy Baptism is an extremely important event for many families, which is worth celebrating with an elegant reception. Hotel Dana is a place that is ideally suited to its organization. Elegant, over a century-old building, comfortable banquet rooms and the highest level of service - it's a guarantee that the party will be successful.

Oferujemy organizację chrzcin w Szczecinie, które cieszą się doskonałą opinią. Nie ma w tym nic dziwnego - posiadamy bowiem wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam wychodzić naprzeciw potrzebom rodzin. Dbamy o każdy szczegół uroczystości - dzięki temu możesz mieć pewność, że chrzciny twojego dziecka będą niezapomniane.

Wybierz ofertę naszego hotelu

Podsumowując, niezależnie od tego, o jakim przyjęciu na chrzciny marzysz, możesz mieć pewność, że jesteśmy w stanie spełnić twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji - z pewnością wspólnie znajdziemy propozycje, które zadowolą ciebie i twoją rodzinę. Wszystko to w dobrej cenie.

Specjalne menu na chrzciny

Doskonale wiemy, że przyjęcie musi wiązać się z dobrymi daniami. Dlatego też oferujemy naszym gościom specjalne menu na chrzciny, które zostało opracowane tak, by każdy z członków rodziny mógł znaleźć ulubione smaki - od dzieci, aż po nestorów rodu. To, co łączy nasze propozycje, to doskonały smak oraz najwyższa jakość zastosowanych produktów.

Dbamy o to, by posiłki oferowane przez nas na chrzcinach były nie tylko smaczne, ale również estetycznie podane. Zależy nam na tym, żeby na stole nie zabrakło elementów związanych tematycznie z chrzcinami. Dzięki temu wspólne, rodzinne biesiadowanie jest prawdziwą przyjemnością. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych gości naszego obiektu. 

Marek Karpowicz

kierownik gastronomii

tel. +48 91 820 7722

e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl

Subscribe to our newsletter Most recent promotions and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close