Aufenthalt planen
Anreise 30
Jul 2021
Abreise 31
Jul 2021
Aufenthalt planen

ABSCHLUSSBALL 2021

STUDNIÓWKA 2021 w Hotelu Dana

Wyjątkowy bal studniówkowy wymaga odpowiedniej oprawy, która sprawi, że będzie to niezapomniany wieczór dla wszystkich maturzystów. Serdecznie zapraszamy Państwa do organizacji tego wspaniałego wydarzenia w naszych wnętrzach – eleganckich i stylowych, doskonale wpisujących się w podniosły nastrój, ale jednocześnie klimatycznych i zapewniających kameralną atmosferę, sprzyjającą wspólnej zabawie.

Hotel DANA to miejsce, które spełnia najwyższe nowoczesne standardy, a jednocześnie jest zakorzenione w historii Szczecina. Dzięki temu wszyscy Państwo poczujecie się wyjątkowo.

Naszym atutem jest również kuchnia, doceniona przez autorów prestiżowego Żółtego Przewodnika Gault & Millau. Dzięki przemyślanemu menu, skomponowanemu specjalnie na tę właśnie okazję, bal studniówkowy stanie się dla wszystkich Gości prawdziwym przeżyciem kulinarnym.

Ze względu na charakter naszych wnętrz swoją propozycję kierujemy do grup maksymalnie 140 osób.

OFERTA STUDNIÓWKOWA

Jeśli chcą Państwo zapytać o wolny termin, zapraszamy do kontaktu:


Dział Sprzedaży - sprzedaz@hoteldana.pl

Kierownik Gastronomii - m.karpowicz@hoteldana.pl

 


 

Za zdjęcie wykorzystane w artykule dziękujemy Pani Joannie Stołowicz oraz TheBestOfSzczecin. Modele: Konrad Mucha, Klaudia Kościelecka

Abonnieren Sie unseren Newsletter Damit sind Sie bestens über aktuelle und günstige Angebote informiert!

Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen