Zaplanuj pobyt
Przyjazd 27
lut 2020
Wyjazd 28
lut 2020
Zaplanuj pobyt

Organizacja imprez integracyjnych dla firm

Organizacja imprez integracyjnych dla firm

W dzisiejszych czasach pracodawcy dbają o relację pomiędzy pracownikami swojej firmy. Jednym z rozwiązań, które cieszą się sporą popularnością, są imprezy integracyjne. To doskonała okazja by wspólnie spędzić czas, pobawić się do białego rana oraz lepiej poznać się nawzajem. Kierownictwo Hotelu Dana w Szczecinie doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego też oferujemy naszym gościom spotkania integracyjne na wysokim poziomie.

Nasz doskonale wyposażony, komfortowy hotel oferuje wszystko, czego potrzebujesz, by organizacja imprezy integracyjnej była prosta i przyjemna, a wszyscy jej goście zadowoleni. Wysoka jakość obsługi oraz doświadczenie sprawiają, że uczestnicy imprez integracyjnych odbywających się w naszym hotelu mogą liczyć na doskonałą zabawę.

Smaczne i zdrowe dania

Dobra impreza to także dobre jedzenie. Wiemy o tym, dlatego też dbamy o to, by potrawy, które serwujemy na imprezach integracyjnych dla firm, były smaczne i zdrowe. Korzystamy z najwyższej jakości świeżych produktów, a nasz personel odznacza się dużą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu jest w stanie wyczarować potrawy, które spełnią oczekiwania każdego gościa. Dbamy o to, by w menu podczas imprez integracyjnych pojawiały się różnorodne dania - zarówno tradycyjne, jak i te nawiązujące do nowoczesnych trendów w kuchni. 

Przygotujemy liczne atrakcje

Imprezy integracyjne to nie tylko wspólne biesiadowanie, ale również okazja do wspólnej, radosnej zabawy. Dlatego też nie powinno zabraknąć na nich atrakcji, gier i wyzwań. Na szczęście, nasz hotel jest w stanie spełnić wymagania uczestników imprez również w tym zakresie. Oferujemy bowiem liczne atrakcje dla osób w każdym wieku.

Profesjonalna obsługa, doskonała oprawa muzyczna, liczne konkursy i atrakcje - to wszystko możesz znaleźć w ofercie naszego hotelu. Dbamy o doskonały nastrój naszych gości i wiemy co zrobić, by impreza była udana. Dlatego też możesz mieć pewność, że nikt podczas twojej imprezy nie będzie się nudził. Przekonało się o tym już wielu uczestników naszych imprez. 

Spotkania integracyjne w hotelu w Szczecinie

Hotel Dana w Szczecinie to również miejsce na nieco bardziej kameralne spotkania integracyjne. Do dyspozycji naszych gości oddajemy nie tylko eleganckie sale bankietowe, ale także wygodne, w pełni wyposażone pokoje o najwyższym standardzie. Skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy idealne rozwiązania.

Dział Sprzedaży

tel. +48 91 820 77 00

e-mail: sprzedaz@hoteldana.pl

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij