Zaplanuj pobyt
Przyjazd 29
lis 2021
Wyjazd 30
lis 2021
Zaplanuj pobyt

Bezpieczny Hotel Dana. Jesteśmy gotowi na Wasz przyjazd!

Bezpieczny Hotel Dana. Jesteśmy gotowi na Wasz przyjazd!

Hotel Dana**** Business & Conference w Szczecinie to od samego początku miejsce o najwyższym standardzie – zarówno pod względem obsługi, komfortu wypoczynku czy oferty gastronomicznej, jak i czystości oraz właściwej higieny w całym obiekcie.

Jako odpowiedzialny organizator wypoczynku dla Gości indywidualnych i biznesowych, za najważniejszą wartość naszego Hotelu niezmiennie uznajemy bezpieczeństwo i zdrowie osób, które nas odwiedzają oraz całego personelu.

Chcemy Wam pokazać, w jaki sposób dostosowujemy się do nowej rzeczywistości, by zminimalizować ryzyko i zapewnić spokojny, udany pobyt.

Jakie działania przepowadzamy?

Przede wszystkim na bieżąco monitorujemy i wdrażamy wszystkie aktualne zalecenia zgodnie z wytycznymi z Ministerstwa Zdrowia, GIS i WHO.

Trzymamy rękę na pulsie, by nadążać za nowymi wskazówkami i wypełniamy je z energią - w końcu służą bezpieczeństwu nas wszystkich.

W częściach wspólnych udostępniliśmy dozowniki z płynem odkażającym.

Zawsze dbaliśmy o czystość, ale obecnie jeszcze częściej dezynfekujemy powierzchnie takie jak poręcze, klamki, blaty czy przyciski w windach. Dzięki temu zachowujemy nienaganną higienę i czystość w całym naszym obiekcie.

Pokoje w Hotelu Dana podlegają pełnej procedurze odkażania, gruntownej dezynfekcji powierzchni oraz wszystkich przedmiotów takich jak: piloty, uchwyty klamek, oparcia krzeseł czy włączniki światła.

Możecie się w nich poczuć całkowicie bezpieczni!

Nasz personel został odpowiednio przeszkolony i wyposażony w środki ochrony osobistej oraz płyny do dezynfekcji. Zapewniliśmy również wymagane odstępy, a liczba pracowników przebywających w tym samym czasie w przestrzeni wspólnej została ograniczona.

Mimo tych zmian cały nasz zespół jest gotowy do pracy i pełen energii na przyjęcie Gości. Możecie liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji! Każdy z działów jest do Waszej dyspozycji - od niezawodnych recepcjonistów i specjalistów ds. sprzedaży po skrupulatny housekeeping i obsługę w restauracji.

Naszym Gościom zalecamy noszenie maseczek ochronnych w całym obiekcie, a w całym hotelu mogą przebywać wyłącznie osoby zameldowane oraz personel.

W trakcie Państwa pobytu nasi pracownicy nie wchodzą do pokoju, więc sprzątanie odbywa się obecnie wyłącznie na życzenie - prosimy o zgłoszenie takiej prośby w recepcji do godz. 18:00!

Również nasza gastronomia podlega restrykcjom, ale mamy nadzieję, że nie odbiorą Wam one przyjemności z delektowania się wspaniałą kuchnią!

Wszystkie posiłki, łącznie ze śniadaniem, serwujemy wyłącznie do pokoju.

Ponadto wszyscy pracownicy mający kontakt z żywnością zgodnie z najlepszymi praktykami przestrzegają przepisów Bezpieczeństwa Higieny Pracy oraz stosują procedury systemu HACCP.


Z nami jesteście bezpieczni i możecie w pełni komfortowo wypoczywać w pięknych, odpowiednio przygotowanych na Wasz przyjazd pokojach.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze w czerwcu!

Serdecznie zapraszamy,

Wasz Zespół Hotelu Dana

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij