Zaplanuj pobyt
Przyjazd 15
paź 2019
Wyjazd 16
paź 2019
Zaplanuj pobyt

Wydarzenia

MAGDA GESSLER - Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce

Najsłynniejsza polska restauratorka od lat zmienia oblicze polskiej gastronomii, stosując nietuzinkowe taktyki. Kolejne sezony programu "Kuchenne Rewolucje" i niemalejące zainteresowanie świadczą o tym, że te zmiany są potrzebne i polskie społeczeństwo pragnie miejsc, gdzie dobrze karmią. Zbiorem restauracji i hoteli jest najnowsza edycja przewodnika "Poziomki 2018/2019 Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce?". Wśród nagrodzonych nie zabrakło bohaterów kulinarnego show i znanych szefów kuchni.                                       

Hotel DANA znalazł się w bieżącym wydaniu, znajdziecie Nas na stronie 34. 

Poziomki są swoistym przewodnikiem po smakach i urokach polskich regionów. Gessler nie pomija żadnego zakątka naszego kraju odkrywając piękno miejsc, w których naprawdę warto się znaleźć. Są to i ekskluzywne hotele i małe lokale ukryte gdzieś na kulinarnym szlaku. Każde z miejsc opatrzone jest dokładnym opisem, uwzględniającym również jego usytuowanie, wystrój, dane adresowe oraz stronę internetową. Całość dopełniają znakomite zdjęcia wnętrz i potraw. Autorka poleca konkretne dania serwowane w danej restauracji, a opisy rozkoszy podniebienia często wywołają burczenie w spragnionym smakołyków brzuchu.

Zapisz się do newslettera Czekają na Ciebie najnowsze promocje i wydarzenia!

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij