Plan your stay
Arrival 24
Jan 2020
Departure 25
Jan 2020
Plan your stay

Organization of integration events for companies

Organization of integration events for companies

Nowadays, employers care for the relationship between employees of their company. One of the solutions that are popular are integration events. It's a great opportunity to spend time together, have fun until dawn and get to know each other better. The management of the Dana Hotel in Szczecin is well aware of this. That is why we offer our guests high quality integration meetings.

Our well-equipped, comfortable hotel offers everything you need so that the organization of the integration event is simple and pleasant, and all its guests happy. High quality of service and experience make the participants of integration events taking place in our hotel can count on great fun.

Smaczne i zdrowe dania

Dobra impreza to także dobre jedzenie. Wiemy o tym, dlatego też dbamy o to, by potrawy, które serwujemy na imprezach integracyjnych dla firm, były smaczne i zdrowe. Korzystamy z najwyższej jakości świeżych produktów, a nasz personel odznacza się dużą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu jest w stanie wyczarować potrawy, które spełnią oczekiwania każdego gościa. Dbamy o to, by w menu podczas imprez integracyjnych pojawiały się różnorodne dania - zarówno tradycyjne, jak i te nawiązujące do nowoczesnych trendów w kuchni. 

Przygotujemy liczne atrakcje

Imprezy integracyjne to nie tylko wspólne biesiadowanie, ale również okazja do wspólnej, radosnej zabawy. Dlatego też nie powinno zabraknąć na nich atrakcji, gier i wyzwań. Na szczęście, nasz hotel jest w stanie spełnić wymagania uczestników imprez również w tym zakresie. Oferujemy bowiem liczne atrakcje dla osób w każdym wieku.

Profesjonalna obsługa, doskonała oprawa muzyczna, liczne konkursy i atrakcje - to wszystko możesz znaleźć w ofercie naszego hotelu. Dbamy o doskonały nastrój naszych gości i wiemy co zrobić, by impreza była udana. Dlatego też możesz mieć pewność, że nikt podczas twojej imprezy nie będzie się nudził. Przekonało się o tym już wielu uczestników naszych imprez. 

Spotkania integracyjne w hotelu w Szczecinie

Hotel Dana w Szczecinie to również miejsce na nieco bardziej kameralne spotkania integracyjne. Do dyspozycji naszych gości oddajemy nie tylko eleganckie sale bankietowe, ale także wygodne, w pełni wyposażone pokoje o najwyższym standardzie. Skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy idealne rozwiązania.

Dział Sprzedaży

tel. +48 91 820 77 00

e-mail: sprzedaz@hoteldana.pl

Subscribe to our newsletter Most recent promotions and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close