Plan your stay
Arrival 22
Jul 2018
Departure 23
Jul 2018
Plan your stay

Wieczór panieński i kawalerski

Wieczór panieński i kawalerski

Czy można zorganizować wieczór panieński lub kawalerski w domu? Można. Czy warto? Nie, stanowczo lepiej pomyśleć o zaproszeniu gości do dobrej restauracji hotelowej oraz zarezerwować dla nich nocleg - wtedy nawet najbardziej szalona zabawa może trwać do białego rana. Logistyka całego przedsięwzięcia nie przesłania nam wtedy radości spotkania z przyjaciółmi i snucia planów na przyszłość. Jeśli więc chcesz aby wieczór panieński albo kawalerski w Szczecinie zapisał się w waszej pamięci jako szampańska zabawa, zapraszamy do do Hotelu Dana - miejsca z duszą i charakterem.

Poznaj ofertę naszego hotelu

Pomyśl o swoich przyjaciołach, którzy zjadą z najdalszych stron, żeby wraz z Tobą świętować fakt, że ruszasz na nową drogę życia. Pomyśl o przyjaciółkach, z którymi nie możesz się nagadać, a które obiecały stawić się w komplecie. Wieczory kawalerskie w Szczecinie nigdy nie kończą się zbyt szybko, zwłaszcza jeśli rozpoczynają się w restauracji Hotelu Dana. Wieczory panieńskie podobnie - wyśmienite menu oraz trunki rozwiązują języki, a wspomnieniom i planom nie ma końca. Jeśli znasz swoich przyjaciół i przyjaciółki od dawna i wiesz w czym gustują, skontaktuj się z kierownikiem gastronomii naszego hotelu i wspólnie wybierzcie menu, które sprawi, że to niezwykłe spotkanie będzie naprawdę niezapomniane.

Wyjątkowe atrakcje i smaczne dania

Masz pomysł na organizację wieczoru kawalerskiego albo panieńskiego i potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami i razem zaplanujemy imprezę, którą pamiętać będziecie po latach. Doskonała lokalizacja Hotelu Dana oraz wyjątkowa umiejętność współpracy naszego personelu nawet z najbardziej wymagającymi gośćmi to dwa warunki, dzięki którym każdy wiele wieczorów panieńskich Szczecin gości właśnie w tu, a nie gdzie indziej. Wyjątkowo smaczne dania dające energię na dalszą część nocy, fenomenalna obsługa oraz atrakcje wspólnie zaplanowane z gospodarzem wieczoru - czy można wymarzyć sobie lepsze pożegnanie ze statusem panny lub kawalera? A może także wesele zaplanujesz u nas...?

Marek Karpowicz

kierownik gastronomii

tel. +48 91 820 7722

e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl

Subscribe to our newsletter Most recent promotions and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close