Plan your stay
Arrival 22
Jul 2018
Departure 23
Jul 2018
Plan your stay

Organizacja imprez integracyjnych dla firm

Organizacja imprez integracyjnych dla firm

W dzisiejszych czasach pracodawcy dbają o relację pomiędzy pracownikami swojej firmy. Jednym z rozwiązań, które cieszą się sporą popularnością, są imprezy integracyjne. To doskonała okazja by wspólnie spędzić czas, pobawić się do białego rana oraz lepiej poznać się nawzajem. Kierownictwo Hotelu Dana w Szczecinie doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego też oferujemy naszym gościom spotkania integracyjne na wysokim poziomie.

Nasz doskonale wyposażony, komfortowy hotel oferuje wszystko, czego potrzebujesz, by organizacja imprezy integracyjnej była prosta i przyjemna, a wszyscy jej goście zadowoleni. Wysoka jakość obsługi oraz doświadczenie sprawiają, że uczestnicy imprez integracyjnych odbywających się w naszym hotelu mogą liczyć na doskonałą zabawę.

Smaczne i zdrowe dania

Dobra impreza to także dobre jedzenie. Wiemy o tym, dlatego też dbamy o to, by potrawy, które serwujemy na imprezach integracyjnych dla firm, były smaczne i zdrowe. Korzystamy z najwyższej jakości świeżych produktów, a nasz personel odznacza się dużą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu jest w stanie wyczarować potrawy, które spełnią oczekiwania każdego gościa. Dbamy o to, by w menu podczas imprez integracyjnych pojawiały się różnorodne dania - zarówno tradycyjne, jak i te nawiązujące do nowoczesnych trendów w kuchni. 

Przygotujemy liczne atrakcje

Imprezy integracyjne to nie tylko wspólne biesiadowanie, ale również okazja do wspólnej, radosnej zabawy. Dlatego też nie powinno zabraknąć na nich atrakcji, gier i wyzwań. Na szczęście, nasz hotel jest w stanie spełnić wymagania uczestników imprez również w tym zakresie. Oferujemy bowiem liczne atrakcje dla osób w każdym wieku.

Profesjonalna obsługa, doskonała oprawa muzyczna, liczne konkursy i atrakcje - to wszystko możesz znaleźć w ofercie naszego hotelu. Dbamy o doskonały nastrój naszych gości i wiemy co zrobić, by impreza była udana. Dlatego też możesz mieć pewność, że nikt podczas twojej imprezy nie będzie się nudził. Przekonało się o tym już wielu uczestników naszych imprez. 

Spotkania integracyjne w hotelu w Szczecinie

Hotel Dana w Szczecinie to również miejsce na nieco bardziej kameralne spotkania integracyjne. Do dyspozycji naszych gości oddajemy nie tylko eleganckie sale bankietowe, ale także wygodne, w pełni wyposażone pokoje o najwyższym standardzie. Już dziś zapoznaj się więc z naszą ofertą i powiedz nam czego potrzebujesz - wspólnie znajdziemy idealne rozwiązania.

Marek Karpowicz

kierownik gastronomii

tel. +48 91 820 7722

e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl

Subscribe to our newsletter Most recent promotions and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close