Plan your stay
Arrival 22
Jul 2018
Departure 23
Jul 2018
Plan your stay

Organizacja chrzcin

Organizacja chrzcin

Chrzest Święty to dla wielu rodzin niezwykle ważne wydarzenie, które warto uczcić eleganckim przyjęciem. Hotel Dana jest miejscem, które wprost idealnie nadaje się na jego organizację. Elegancki, ponad stuletni budynek, komfortowe sale bankietowe oraz obsługa na najwyższym poziomie - to gwarancja, że przyjęcie będzie udane.

Oferujemy organizację chrzcin w Szczecinie, które cieszą się doskonałą opinią. Nie ma w tym nic dziwnego - posiadamy bowiem wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam wychodzić naprzeciw potrzebom rodzin. Dbamy o każdy szczegół uroczystości - dzięki temu możesz mieć pewność, że chrzciny twojego dziecka będą niezapomniane.

Wybierz ofertę naszego hotelu

Podsumowując, niezależnie od tego, o jakim przyjęciu na chrzciny marzysz, możesz mieć pewność, że jesteśmy w stanie spełnić twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji - z pewnością wspólnie znajdziemy propozycje, które zadowolą ciebie i twoją rodzinę. Wszystko to w dobrej cenie.

Specjalne menu na chrzciny

Doskonale wiemy, że przyjęcie musi wiązać się z dobrymi daniami. Dlatego też oferujemy naszym gościom specjalne menu na chrzciny, które zostało opracowane tak, by każdy z członków rodziny mógł znaleźć ulubione smaki - od dzieci, aż po nestorów rodu. To, co łączy nasze propozycje, to doskonały smak oraz najwyższa jakość zastosowanych produktów.

Dbamy o to, by posiłki oferowane przez nas na chrzcinach były nie tylko smaczne, ale również estetycznie podane. Zależy nam na tym, żeby na stole nie zabrakło elementów związanych tematycznie z chrzcinami. Dzięki temu wspólne, rodzinne biesiadowanie jest prawdziwą przyjemnością. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych gości naszego obiektu. 

Marek Karpowicz

kierownik gastronomii

tel. +48 91 820 7722

e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl

Subscribe to our newsletter Most recent promotions and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close