Plan your stay
Arrival 22
Jul 2018
Departure 23
Jul 2018
Plan your stay

Elegancka sala weselna

Elegancka sala weselna

Ślub i wesele to niezwykle ważne chwile w życiu pary. Aby móc cieszyć się nimi wspólnie z rodziną i przyjaciółmi, konieczne jest znalezienie idealnej sali. W Szczecinie salę weselną znajdziesz w Hotelu Dana. To ponad stuletni zabytkowy budynek, który zachwyca swoją elegancją i komfortowym wyposażeniem.

W naszym hotelu znajdziesz sale zarówno na duże, jak i kameralne przyjęcia weselne, profesjonalną obsługę oraz doskonałej jakości dania. Wszystko to w przystępnej cenie, która z pewnością pozytywnie cię zaskoczy. Planujesz wesele w Szczecinie, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami - z pewnością znajdziemy idealne rozwiązanie dla ciebie.

Komfortowe warunki do organizacji wesel

Nasz hotel to obiekt, który wyróżnia się nowoczesnym, eleganckim wyposażeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić uczestnikom przyjęć weselnych maksimum komfortu. Przestronne sale, jakie posiadamy w naszym hotelu, gwarantują dostateczną ilość miejsca do tańca i biesiadowania przy stołach. Nie brakuje również miejsc do wypoczynku.

Co więcej, jesteśmy otwarci na sugestie par młodych dotyczących ilości miejsc oraz rozstawienia stolików i krzeseł. Dzięki temu sala zostaje przygotowana tak, by zapewnić jak najlepsze warunki do zabawy. Dbamy również o odpowiedni jej wystrój oraz stylowe i klimatyczne dekoracje. Dzięki nam organizacja wesela stanie się więc prostsza niż myślisz.

Smaczne menu weselne

Podczas przyjęcia weselnego nie może zabraknąć pysznych i dopracowanych pod względem wizualnym potraw. W Hotelu Dana doświadczeni kucharze dbają, aby każda potrawa smakowała wybornie i prezentowała się doskonale. To zasługa nie tylko ich umiejętności, ale również najwyższej jakości produktów, z których korzystamy w naszej kuchni. Znajdziesz w nim zarówno klasyczne dania kuchni polskiej, jak i nowoczesne propozycje z wielu krajów świata. 

Zadbamy o każdy detal przyjęcia weselnego

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas przyjęcia weselnego nie ma miejsca na pomyłki czy zaniedbania. Dlatego też dajemy ci gwarancję, że zadbamy o każdy szczegół twojego wesela. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym zawsze dopinamy wszystko na ostatni guzik. Przekonało się o tym już wiele par, które cieszyły się idealnym przyjęciem weselnym.

Marek Karpowicz

kierownik gastronomii

tel. +48 91 820 7722

e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl

Subscribe to our newsletter Most recent promotions and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close