Plan your stay
Arrival 17
Oct 2021
Departure 18
Oct 2021
Plan your stay

Bezpieczna konferencja w Hotelu Dana

Bezpieczna konferencja w Hotelu Dana

Drodzy Organizatorzy,

Wiemy, że planowanie wydarzeń w dobie koronawirusa jest ogromnym wyzwaniem. Wszyscy razem musimy dążyć do zapewnienia pełni bezpieczeństwa uczestnikom i czujnie monitorować aktualne wytyczne, jednocześnie dbając o komfort i satysfakcję Gości oraz o korzyści biznesowe.

Hotel Dana**** Business & Conference to miejsce, w którym pomożemy Wam odpowiedzialnie zorganizować wydarzenie. Zadbamy o to, by okazało się sukcesem, a obostrzenia nie wpłynęły na najwyższą jakość usług ani zadowolenie Gości.

Ze swojej strony jesteśmy przygotowani na organizację eventów w bezpieczny sposób:

  1. Nasze sale konferencyjne i ich wyposażenie podlegają procedurom dezynfekcji. Pilnujemy ich ścisłego realizowania. Pomieszczenia są też regularnie wietrzone.
  2. Ustawienia stołów dokonujemy z uwzględnieniem zalecanego odstępu – każdy uczestnik wydarzenia może liczyć na zachowanie odpowiedniej przestrzeni osobistej, dzięki której uniknie bezpośredniego kontaktu z innymi osobami.
  3. W częściach wspólnych (na wejściu, przy recepcji, przy windach itp.) udostępniliśmy dozowniki z płynem odkażającym. Dodatkowo wzmożyliśmy działania regularnego dezynfekowania najczęściej dotykanych powierzchni takich jak: poręcze, klamki, blaty czy przyciski w windach.
  4. Przerwy kawowe i posiłki serwujemy w sposób pozwalający na zachowanie higieny oraz właściwych odstępów. Stacje bufetowe będą rozdzielone na kilka miejsc w sali, tak by uniknąć niepotrzebnych skupisk.
  5. Pośród całego personelu wdrożone zostały procedury szkoleniowe zgodnie z najnowszymi wytycznymi ds. bezpieczeństwa i BHP, udostępnione zostały środki ochrony osobistej oraz płyny do dezynfekcji.
  6. Wszyscy nasi Goście są proszeni o wypełnienie ankiety na temat stanu zdrowia.

 

Również Wam, Organizatorom, polecamy podjęcie określonych działań:

  1. Na początek można przemyśleć ograniczenie ilości zaproszonych uczestników, tak by uniknąć zbyt dużej liczebności, a ponadto rozplanować przyjazdy na określone godziny.
  2. Warto zalecić Gościom zaopatrzenie się w maseczki i rękawiczki, które będą zakładać w trakcie przebywania w częściach wspólnych. Polecamy też zachęcanie Gości do korzystania z indywidualnych środków transportu.
  3. Na etapie dostarczania informacji organizacyjnych można przesłać uczestnikom rządowe instrukcje dotyczące zasad postępowania, poinformować ich o zabezpieczeniach w hotelu, np. o dostępności płynów dezynfekcyjnych i konieczności wypełnienia ankiety na temat stanu zdrowia. Warto też byłoby określić postępowanie w przypadku złego samopoczucia, np. poprosić o kontakt z właściwą osobą po stronie organizatora w takiej sytuacji.
  4. Dodatkowym atutem będzie zapewnienie wszystkim uczestnikom własnych długopisów i innych materiałów piśmienniczych.

Mamy nadzieję, że te informacje i wskazówki pomogą Wam zaplanować idealne wydarzenia biznesowe w nowej rzeczywistości, a uczestnicy docenią zapewnione im bezpieczne warunki.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży – Agnieszka Bloch doradzi w kwestiach organizacyjnych, wyjaśni i opowie więcej na temat naszej oferty i podjętych działań:

sprzedaz@hoteldana.pl

Subscribe to our newsletter Most recent promotions and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close