Plan your stay
Arrival 21
Sept 2019
Departure 22
Sept 2019
Plan your stay

Company events

Company events

Poszukujesz miejsca na eventy dla firm? Zależy ci na wysokim poziomie obsługi oraz komfortowych warunkach? W takim razie Hotel Dana jest miejscem, którego szukasz. To mieszczący się w zabytkowym budynku hotel, który zachwyca swoim wystrojem oraz idealnymi warunkami, wprost stworzonymi do organizacji różnego rodzaju eventów i spotkań biznesowych.

Hotel Dana w Szczecinie dba o pyszne jedzenie, wygodę swoich gości oraz pełen profesjonalizm obsługi. Dzięki temu eventy biznesowe, które odbywają się w tym miejscu, zawsze są udane, a wszystkie ich elementy dopięte na ostatni guzik. To miejsce, które z pewnością spełni twoje oczekiwania.

Organizujemy eventy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja eventów biznesowych nie jest zadaniem łatwym. Samo znalezienie idealnego miejsca to nie wszystko. Dlatego też osobom i firmom organizującym eventy w Szczecinie oferujemy kompleksową pomoc w każdym z aspektów koniecznych do organizacji wydarzenia. Zapewniamy sale konferencyjne z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu oraz pysznego cateringu.

Komfortowe warunki do spotkań biznesowych

Podczas spotkań biznesowych liczy się wygoda, dyskrecja oraz odpowiednie warunki do prowadzenia rozmów. Nasz hotel jest w stanie je zapewnić. Oferujemy pełen profesjonalizm oraz usługi i sale dopasowane do twoich potrzeb. Jesteśmy otwarci na sugestie i doskonale rozumiemy potrzeby klienta biznesowego. Możesz więc na nas liczyć w każdej sytuacji.

Skontaktuj się z nami!

 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

konferencje, szkolenia, biura podróży

Natalia Laska

+48 91 820 7733

n.laska@hoteldana.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

konferencje, szkolenia, biura podróży

Agnieszka Bloch

 +48 91 820 7755

a.bloch@hoteldana.pl

 

 

Subscribe to our newsletter Most recent promotions and events are waiting for you!

newsletter
Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close